INTRALOGISTYKA, marzec 2019

5-6-7 marca 2019, Wałbrzych
INTRALOGISTYKA, marzec 2019
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu masterclass INTRALOGISTYKA, które odbyło się w dniach 5-7 marca 2019 r. w Wałbrzychu.

Po raz kolejny okazało się, jak ważnym obszarem w każdym zakładzie jest logistyka wewnętrzna. Koszty, optymalizacja procesów i ich usprawnienie mają znaczący wpływ na działanie całej organizacji. Podczas spotkania wieloletni praktycy podzielili się swoimi doświadczeniami, pomysłami, realizacjami. Formuła spotkania umożliwiła analizę przedstawianych case studies, przedyskutowanie problemów, wspólne wysnucie wniosków. Takie doświadczenia są niezwykle cenne, stanowią źródło inspiracji i znacząco mogą ułatwić wykonywanie zadań.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również gra interakcyjna LEAN, wskazując konkretne metody, pozwalające przekonanie pracowników, że zmiany służą ułatwieniu pracy, usprawnieniu działań i podniesieniu efektywności. Szkolenia w formie gry, zamiast rutynowych prelekcji powodują znacząco większe zaangażowanie uczestników i skokowo wyższą efektywność przyswajanej wiedzy i zmianę nawyków.

Jednym ze skutecznych sposobów czerpania inspiracji jest udział w Internal Logistics Session. Podczas spotkania odwiedziliśmy Zakład Produkcyjny TOYOTA Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu. Wizyta -poprzedzona merytoryczną prelekcją -umożliwiła zobaczenie "na żywo" zastosowanych rozwiązań. Osobami oprowadzającymi byli Przedstawiciele działu Logistyki Wewnętrznej, co gwarantowało praktyczny i efektywny przebieg wizyty.

Chwilę wytchnienia, dobre towarzystwo i kreatywne zabawy dawały dwa wieczory networkingowo-integracyjne. Jednak najważniejszym ich celem było ułatwienie nawiązywania relacji biznesowych i kontynuowania rozmów w nieformalnej atmosferze.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się Strefa innowacyjnych rozwiązań - Stoliki Tematyczne.

   

Niezwykle jest nam miło czytając bardzo pozytywne opinie podkreślające wysoki poziom merytoryczny, doskonałą organizację spotkania, a także jego wyjątkową atmosferę – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Dziękujemy naszym Gościom za stworzenie wyjątkowej atmosfery, Prelegentom za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, Partnerom Stolików Tematycznych i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania INTRALOGISTYKA oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

Krótkie podsumowanie w postaci wideorelacji znajdą Państwo na stronie https://www.youtube.com/watch?v=bWjBhZH8fBg

 

Do zobaczenia!

 

Powiązane opinie: 
Tak jak ostatnio wszystko dopięte na ostatni guzik. Obsługa świetna, jedzenie ok. Organizacja czasu świetna.
Magazynier Części Zamiennych w Dziale Utrzymania Maszyn, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o., Intralogistyka, marzec 2019
Bardzo ciekawe spotkanie z omówieniem prawdziwych problemów w logistyce wewnętrznej. Doskonała możliwość wymiany doświadczeń.
Kierownik Logistyki Wewnętrznej, RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., Intralogistyka, marzec 2019
Bardzo ciekawa konferencja. Możliwość przeniesienia pewnych rozwiązań na własny grunt. Obsługa pracowników MOVIDA – bardzo dobra.
Kierownik Działu MWS, Swiss Krono Sp. z o.o., Intralogistyka, marzec 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND: Bardzo czysty zakład. Wysoka kultura pracy i dbałość o bezpieczeństwo. Ciekawe rozwiązania logistyczne.
Kierownik Działu MWS, Swiss Krono Sp. z o.o., Intralogistyka, marzec 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND: Bardzo ciekawa wizyta, pomogła mi lepiej zrozumieć Toyota Production System. Osoby prezentujące i oprowadzające robiły to bardzo profesjonalnie z widoczną pasją i silną identyfikacją z fabryką.
Lider Procesów Planistycznych, UNILEVER POLSKA S.A., Intralogistyka, marzec 2019
5S- Super tematy, Super Prelegenci, Super organizacja, Super integracja, Super obsługa.
Kierownik Magazynu, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o., Intralogistyka, marzec 2019
Konferencja Intralogistyka to platforma wymiany doświadczeń i wiedzy dla osób odpowiednich za logistykę w firmie produkcyjnej (ale nie tylko). Ciekawe prelekcje i dyskusje pozwalają zarówno firmom o wysokiej organizacji logistyki jak i tym będącym na początku drogi zyskać nowe spojrzenie.
Supply Chain Director, GREENYARD FROZEN INVESTMENTS PL SP. z o.o., Intralogistyka, marzec 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND: Zwiedzanie dobrze zorganizowane, pozwoliło na zapoznanie się z zasadami logistyki w dużym koncernie. Prowadzący kompetentni, zaangażowani oraz chętni do udzielania odpowiedzi na zadawane pytania.
Kierownik Działu Logistyki, BSPL Sp. z o.o., Intralogistyka, marzec 2019

Nasi partnerzy: