ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, marzec 2019

5-6-7 marca 2019, Serock
ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, marzec 2019
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 5-7 marca odbyła się pierwsza edycja masterclass w całości poświęconego skomplikowanym projektom zmiany layoutu i relokacji maszyn i linii produkcyjnych.

Jak trudne są te zadania najlepiej pokazuje ogromne zainteresowanie spotkaniem oraz ożywione dyskusje, które toczyły się przez całe trzy dni msterclass, także podczas przerw w zajęciach merytorycznych, jak i wieczorami.

Niezwykle cieszą nas bardzo wysokie oceny odnośnie zarówno tematyki, meritum, jak i warstwy organizacyjnej i networkingowej tego unikatowego spotkania.

Podczas trzech intensywnych dni doświadczeni praktycy, których nie brakowało nie tylko wśród prelegentów, lecz także i słuchaczy, wymieniali się doświadczeniami, podsumowywali najważniejsze aspekty prowadzenia takich projektów, definiowali obszary stwarzające najwięcej problemów oraz dzielili się radami i narzędziami, dzięki którym można uniknąć kosztownych – w rozumieniu straty czasu, nadszarpnięcia budżetu oraz innych nieoczywistych, a ważnych sfer projektu – błędów i problemów. Wiele miejsca zajęła także ważka tematyka bezpieczeństwa projektu – rozumiana szeroko, nie tylko jako kwestia BHP i bezpieczeństwa ludzi zaangażowanych w projekt, lecz także maszyn i urządzeń, substancji budynku, terminowości oraz kosztów.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się Strefa innowacyjnych rozwiązań - stoliki tematyczne.

   

   

   

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie mówiące o wysokim poziomie merytorycznym i dobrej organizacji spotkania, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom. Podczas masterclass obyły się dwie kolacje integracyjno-networkingowe, które prócz rozrywki i chwili przyjemności zapewniły także doskonale wykorzystaną przez uczestników możliwość nawiązania ciekawych i serdecznych kontaktów biznesowych i koleżeńskich z fachowcami z innych firm.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

Dziękujemy Prelegentom, Partnerom Stolików Tematycznych i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Poniżej kilka opinii oraz zdjęć zarówno z samego spotkania jak i z wieczorów networkingowych, podczas których Uczestnicy wykazali się kreatywnością, poczuciem humoru i odwagą podczas Gry Terenowej „Ratowanie Rambo”

Powiązane opinie: 
Masterclass zorganizowane przez firmę MOVIDA to przede wszystkim zebranie w jednym miejscu nie tylko prelegentów, ale przede wszystkim fachowców z różnych branż. Dzięki temu można wymienić pomiędzy sobą bogate doświadczenia w różnych aspektach funkcjonowania przedsiębiorstwa.
Dyrektor Zakładu, MEBLOFORM Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2019
Muszę przyznać, że obsługa ze strony pracowników MOVIDA była naprawdę bardzo dobra. Przez cały czas konferencji nie czułem się pozostawiony sam sobie, zawsze była jakaś osoba, która była chętna do pomocy lub do udzielenia informacji.
Wyborowa S.A., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2019
Pełen profesjonalizm i miła atmosfera, bardzo duża ilość praktycznych i przydatnych informacji, rozwiązań.
Manager Projektów, Exalo Drilling S.A., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2019
Spotkanie zawodowców. Merytoryczna wymiana doświadczeń, która pozwala podnieść świadomość złożoności projektu relokacji.
Dyrektor Operacyjny, Ideal Services Sp. z o.o. Sp. K., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2019
Formuła merytoryczna – świetny projekt do wymiany doświadczeń I transferu wiedzy. Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie.
Head of Business Development, Apleona HSG Sp. z o.o, Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2019
Profesjonalnie zorganizowana konferencja. Opieka nad uczestnikami we wszystkich aspektach wzorowa. Dobrze przygotowane wieczory integracyjne. Kontakt z praktykami i wymiana doświadczeń, które mogą pomóc we własnych projektach – rzecz nieoceniona.
Kierownik Serwisu Maszyn, WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-ŚWIDNIK" SPÓŁKA AKCYJNA, Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2019
OPINIA Z KOLACJI BIZNESOWO-NETWORKINGOWEJ: Kolacje biznesowo-integracyjne spełniły swoje zadanie :) Z osób bezimiennych staliśmy się nagle grupą osób o podobnym wykształceniu, podobnych problemach w pracy i często nawet o podobnych zainteresowaniach. Podczas kolacji często omawiałem problemy, z którymi borykam się na co dzień w swojej pracy.
Wyborowa S.A., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2019

Nasi partnerzy: