BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, grudzień 2018

11-12-13 grudnia 2018 r., Licheń
BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, grudzień 2018
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Szanowni Państwo,

w dniach 11-12-13 grudnia 2018 w Licheniu odbyło się unikatowe masterclass „BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM”. Była to druga edycja spotkania obejmującego tę tematykę.

Wiodące tematy masterclass to aktualne wymagania prawne, trendy i innowacje w zapewnieniu bezpieczeństwa w magazynie i centrum dystrybucyjnym. Na podstawie analizy kilkunastu case studies Prelegenci wszechstronnie omówili problematykę bezpiecznego magazynowania, jak i zarządzania całą infrastrukturą (w tym technologiczną).

Spotkanie wzbogaciła wizyta w nowoczesnym obiekcie magazynowym KRAMP w Modle Królewskiej.

KRAMP zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą artykułów dla rolnictwa, jest jednym z największych przedsiębiorstw tego typu w Europie, kładzie bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo. Narzędzia jakie wspomagają nas w tym, to między innymi SAFETY PROGRAM, 5S ORAZ PROGRAM SUGESTII (staramy się włączyć w ciągłe poprawienie zarówno bezpieczeństwa jak i procesów wszystkich naszych pracowników).

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia centrum oraz profesjonalne przygotowanie spotkania, otwartość i zaangażowanie merytoryczne pracowników. Uczestnicy docenili otwartość, z jaką Osoby oprowadzające dzieliły się wiedzą.

Dużym zainteresowaniem Uczestników cieszyła się Strefa innowacyjnych rozwiązań - stoliki tematyczne. Bardzo dobrze zostały również ocenione unikatowe warsztaty prowadzone przez przedstawiciela firmy Denios, który przeprowadził eksperymentalny wykład, podczas którego uświadomili Uczestnikom, jak łatwo wywołać pożar lub wybuch w magazynie i w jaki sposób ustrzec się przed tym.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie mówiące o wysokim poziomie merytorycznym i dobrej organizacji spotkania, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

Dziękujemy Prelegentom, Partnerom Stolików Tematycznych i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Partnerzy Stolików Tematycznych:

Partnerzy Medialni:

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa. Videorelacja ze spotkania dostępna poniżej.

Poniżej wybrane opinie Uczestników - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 

Powiązane opinie: 
Konferencje firmy MOVIDA są przygotowane na wysokim poziomie merytorycznym. Prelegenci są kompetentni oraz mają duże doświadczenie w omawianych tematach. Możliwość zadawania pytań pozwala na wymianę doświadczeń. Wieczory integracyjne umożliwiały nawiązanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń zawodowych oraz nawiązanie relacji biznesowych.
Koordynator Zespołu Operacji Magazynowych, Grupa Żywiec SA, Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, grudzień 2018
Gratuluję Państwu koncepcji oraz pomysłu na omówienie tematyki bezpieczeństwa w magazynach oraz centrach dystrybucyjnych. Wysoki profesjonalizm prelegentów oraz praktyczna merytoryka prezentacji.
Audytor w Centrum Dystrybucyjnym, DGS Poland Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, grudzień 2018
Profesjonalna obsługa, organizacja, przygotowanie materiałów. Wielka PIĄTKA Z PLUSEM.
Kierownik Działu Magazynów i Transportu, LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, grudzień 2018
Każda kolejna edycja lepsza, ciekawsza, sprawniejsza. Profesjonalni wykładowcy, kadra MOVIDA. Smaczna kuchnia, doskonała atmosfera podczas części nieoficjalnych.
Wiceprezes, Denios Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, grudzień 2018
Poziom konferencji oceniam w skali (1-6) na 6 przy czym 6 stanowi najwyższą ocenę. Obsługa firmy MOVIDA -> pracownicy o wysokim potencjale, kompetencjach oraz o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. Z czystym sumieniem wszystkim zainteresowanym polecam udział w konferencjach zorganizowanych przez firmę MOVIDA.
Koordynator, Grupa Żywiec SA, Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, grudzień 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA MAGAZYNU KRAMP: Zostały pokazane istotne tematycznie obszary, zwięzłe i rzeczowe odpowiedzi na zadawane pytania. Zaangażowanie zespołu KRAMP w przygotowanie i przedstawienie zakładu. Bardzo duży „pozytyw” dla zespołu za zorganizowanie i umożliwienie zwiedzania zakładu.
Samodzielny Specjalista ds. BHP, MAN Trucks Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, grudzień 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA MAGAZYNU KRAMP: Uważam wizytę w magazynie firmy KRAMP za udaną i praktyczną. Wielkie słowa uznania dla Pana Michała za prelekcję oraz bazę wiedzy w trakcie touru. Tego typu wyjazdy tworzą atrakcyjne środowisko do weryfikacji infrastruktury oraz parku maszynowego, które posłuży do rozwoju we własnym przedsiębiorstwie.
Audytor w Centrum Dystrybucyjnym, DGS Poland Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, grudzień 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA MAGAZYNU KRAMP: Bardzo profesjonalnie przygotowana wizyta oraz oprowadzający. Magazyn robi duże, pozytywne wrażenie. Możliwość zobaczenia wielu ciekawych rozwiązań. Widać, jak duży wkład pracy i zaangażowanie zostały włożone, by magazyn był w tym miejscu, w którym się znajduje. Miłe przywitanie przez Prezesa.
Koordynator Zespołu Operacji Magazynowych, Grupa Żywiec SA, Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym, grudzień 2018

Nasi partnerzy: