BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW - wiedza i warsztaty, listopad 2018

27-28-29 listopada 2018r., Gdynia
BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW - wiedza i warsztaty, listopad 2018
Kategoria: 
Jakość

Szanowni Państwo,

W dniach 27-28-29 listopada br. odbyła się kolejna edycja spotkania masterclass BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW – wiedza i warsztaty w Gdyni. Konferencja o unikatowej formule, łączącej część merytoryczną z praktyką.

Zróżnicowany program merytoryczny był bogaty w pogłębione studia przypadków.

Dopełnieniem programu były warsztaty w trzech akredytowanych Laboratoriach J.S. Hamilton.

  • LABORATORIUM BADANIA ŻYWNOŚCI I OPAKOWAŃ
  • LABORATORIUM BADAŃ SENSORYCZNYCH
  • LABORATORIUM BADANIA KOSMETYKÓW

Dziękujemy za pozytywne opinie podkreślające wysoki poziom merytoryczny, wyjątkową atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń i dobrą organizację spotkania.

Wszystkim Gościom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział a Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów.

 

Partnerzy Medialni:

      

 

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi opiniami uczestników, które przedstawiamy poniżej:

 

Powiązane opinie: 
Ciekawe wykłady, interesujące warsztaty, wiedza przydatna zawodowo i prywatnie.
Specjalista ds. Bezpieczeństwa Produktu, Masterpress S.A., Bezpieczeństwo produktów, listopad 2018
Przesympatycznie, profesjonalnie, tematycznie! Prelegenci z dużą wiedzą i doświadczeniem, otwarci na współpracę i „wsparcie” uczestników Masterclass. Możliwość wymiany doświadczeń z różnych gałęzi przemysłu. Możliwość dzielenia się wiedzą.
Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Jakością, TOP-THIMM Opakowania Spólka z o.o., Bezpieczeństwo produktów, listopad 2018
Bardzo dobra organizacja, miła i cierpliwa obsługa.
Quality Director Group Manufacturing, Oriflame Products Poland Sp. z o.o., Bezpieczeństwo produktów, listopad 2018
Bardzo merytorycznie poprowadzone spotkanie, opiekunowie dbali o nasz komfort i reagowali na nasze bieżące potrzeby (szatnia, kawa, temperatura w pomieszczeniu, nagłośnienie). Dobrze dobrani prelegenci.
Kierownik Kontroli Jakości, Pharma-Cosmetic K.M. Adamowicz Sp. z o.o., Bezpieczeństwo produktów, listopad 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA LABORATORIUM J.S. HAMILTON: Zwiedzanie Państwa laboratoriów było zaprojektowane zgodnie z przepływem próbki/różnymi procesami. Bardzo cenne dla mnie było zobaczenie Państwa laboratorium w trakcie rutynowych czynności. Odpowiedzi udzielane na zadane pytania były wyczerpujące i na temat, a prelegenci często udowadniali, że praca to też ich pasja. Z obserwacji macie Państwo bardzo dużo różnego rodzaju próbek i stosunkowo młody personel. Moim zdaniem planowanie w takich warunkach wewnętrznych to wyzwanie.
Kierownik Kontroli Jakości, Pharma-Cosmetic K.M. Adamowicz Sp. z o.o., Bezpieczeństwo produktów, listopad 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA LABORATORIUM J.S. HAMILTON: Hamilton = PROFESJONALIZM. Bardzo pozytywny odbiór Laboratorium. Osoby prowadzące profesjonalne i otwarte. Pozytywne. Duże wrażenie zrobiło na mnie wyposażenie Laboratorium oraz możliwość wykonania różnych typów badań. Laboratorium otwarte na współpracę z klientem i kompleksowe doradztwo. Na pewno skorzystam!
Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Jakością, TOP-THIMM Opakowania Spólka z o.o., Bezpieczeństwo produktów, listopad 2018

Nasi partnerzy: