XII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU, październik 2018

2-3-4 października 2018r., Katowice
XII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU, październik 2018
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

XII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU odbyło się w dniach 2-3-4 października 2018 roku w Katowicach.

Spotkanie od lat cieszy się ogromnym uznaniem. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć niemal 100 osób zarządzających obszarami UR.

Tematem wiodącym były największe wyzwania i kierunki zmian UR w dobie Przemysłu 4.0. Zróżnicowany program merytoryczny bogaty w pogłębione studia przypadków uzupełniła strefa innowacyjnych rozwiązań – przy stolikach tematycznych uczestnicy zapoznali się z ofertami najnowocześniejszych narzędzi dla działów utrzymania ruchu.

Ponadto Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w SUR Session w zakładzie Opel Manufacturing Poland w Gliwicach lub Woodward Poland w Niepołomicach. Dziękujemy Zarządom powyższych firm za umożliwienie zwiedzania i wszystkim osobom zaangażowanym za przygotowanie bardzo ciekawych wizyt.

FORUM SUR zorganizowane zostało po raz dwunasty i kolejny raz zostało świetnie ocenione.

Dziękujemy za pozytywne opinie podkreślające wysoki poziom merytoryczny, wyjątkową atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń i dobrą organizację spotkania.

Wszystkim Gościom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział a Partnerom Medialnym i Partnerom Stolików Tematycznych za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów.

Partnerzy Medialni:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stolików Tematycznych:

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

   

 

 

Miło nam poinformować, że przygotowaliśmy dla Państwa film podsumowujący forum – dostępny tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi opiniami uczestników, które przedstawiamy poniżej:

Powiązane opinie: 
Profesjonalnie przygotowana konferencja. Wysoki poziom przygotowanych prelekcji. Interesujące tematy prezentowane przez prelegentów oraz ciekawe rozwiązania problemów, z którymi spotykamy się w codziennej pracy.
Kierownik Utrzymania Ruchu, Valmet Automotive sp. z o.o, XII FORUM SUR, październik 2018
Konferencja zorganizowana z dużym zaangażowaniem. Dobór tematów i wystąpienia prelegentów bardzo ciekawe. Jak zawsze można było porozmawiać z praktykami i osobami z różnym doświadczeniem w różnych branżach.
Kierownik UR, Electropoli Poland Sp. z o.o., XII FORUM SUR, październik 2018
Organizacja i obsługa forum na wysokim poziomie. Miła i sympatyczna atmosfera. Bardzo rzeczowe podejście do zagadnień występujących w utrzymaniu ruchu. Organizatorzy poprzez dobranie odpowiedniej kadry prelegentów pozwolili na pogłębienie mojej wiedzy merytorycznej. Myślę, że w części wykorzystam przedstawione w prelekcjach doświadczenia w mojej firmie.
Elektryk Automatyk, IDEAL Automotive Zielona Góra Sp. z o.o., XII FORUM SUR, październik 2018
Forum Służb Utrzymania Ruchu daje możliwość zapoznania się oraz podzielenia się stosowanymi rozwiązaniami na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.
Koordynator Prewencji Utrzymania Ruchu, Imperial Tobacco Polska SA, XII FORUM SUR, październik 2018
Konferencja została ciekawie i przejrzyście zorganizowana. Różnorodność tematów. Możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń. Obsługa firmy MOVIDA – pełen profesjonalizm, z pewnością wezmę udział w kolejnym Państwa wydarzeniu i polecę je innym.
Inżynier Utrzymania Ruchu, ARDAGH GLASS S.A., XII FORUM SUR, październik 2018
Obsługa pracowników firmy MOVIDA podczas konferencji SUR była na najwyższym profesjonalnym poziomie.
Kierownik Działu Technicznego, IKEA Industry Poland Sp. z o. o., XII FORUM SUR, październik 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU OPEL MANUFACTURING: Osoby przygotowane profesjonalnie. Sam zakład bardzo ciekawy, wart zobaczenia i poznania.
Kierownik UR, Electropoli Poland Sp. z o.o., XII FORUM SUR, październik 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU OPEL MANUFACTURING: Wizyta zakładu była ciekawa. Osoby oprowadzające – profesjonalne podejście.
Maintenance Planner, ROCKWOOL a.s., XII FORUM SUR, październik 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU WOODWARD POLAND: Wizyta w zakładzie Woodward pozwoliła przyjrzeć się problemom związanym z 5S. Pan Paweł zobrazował jak firma poradziła sobie z problemami porządku na stanowiskach pracy. Kolejny prelegent przedstawił działanie utrzymania ruchu przez zewnętrzną firmę. Takie podejście pomoże mi w dalszym procesie ustalania struktur UR w moim zakładzie. Uważam, iż wszyscy oprowadzający w firmie Woodward wykazali się wielkim zaangażowaniem podczas zwiedzania Zakładu. Dodatkowo w sposób szczegółowy przedstawili działalność swojego zakładu odpowiadając dodatkowo na wszystkie zadane pytania.
Elektryk Automatyk, IDEAL Automotive Zielona Góra Sp. z o.o., XII FORUM SUR, październik 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU WOODWARD POLAND: Zakład Woodward to z pewnością miejsce przyjazne dla pracowników. Standardy 5S oraz BHP na bardzo wysokim poziomie. Osoby prezentujące oraz oprowadzające były bardzo zaangażowane i chętnie odpowiadały na wszystkie pytania. Prezentacja przemyślana i ciekawa. Wizytę w zakładzie Woodward polecam przedstawicielom firm, które znajdują się na początku wdrażania lean, z pewnością znajdą wiele dobrych praktyk i inspiracji.
Inżynier Utrzymania Ruchu, ARDAGH GLASS S.A., XII FORUM SUR, październik 2018

Nasi partnerzy: