QUALITY TOUR, wrzesień 2018

25-26-27 września 2018r, Poznań
QUALITY TOUR, wrzesień 2018
Kategoria: 
Jakość

Szanowni Państwo,

W dniach 25-27 września 2018 roku w Poznaniu odbyła się III edycja masterclass QUALITY TOUR /metodologia sukcesu – najnowocześniejsze praktyki w zarządzaniu jakością/, spotkania o unikatowej formule, łączącej część merytoryczną z praktyką.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęły Zarządy nowoczesnych zakładów produkcyjnych znanych z doskonałej jakości:  

 

 

Bardzo dziękujemy Zarządom powyższych Firm za udostępnienie zakładów oraz profesjonalne przygotowanie. Uczestnicy podkreślali nie tylko wysoką wartość merytoryczną przekazanej wiedzy i zaangażowanie Gospodarzy, lecz również szczególną uprzejmość i otwartość.

Dziękujemy za pozytywne opinie mówiące o wyjątkowości, dobrej organizacji i logistyce spotkania.

Wszystkim Gościom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział oraz wspólnie stworzoną sympatyczną atmosferę, a Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników, które przedstawiamy poniżej oraz do udziału w kolejnych spotkaniach z obszaru zarządzania jakością. Więcej informacji już wkrótce.

O wizytach w Zakładach nasi Klienci napisali w ankietach:

O GSK

Bardzo profesjonalne i miłe przyjęcie przez osoby oprowadzające. Pracownicy firmy starali się opowiedzieć i przedstawić nam najważniejsze aspekty produkcyjne i jakościowe. Firma GSK jest bardzo dobrym przykładem dla osób zainteresowanych tematyką jakości. Duży plus za zaangażowanie pracowników na różnych szczeblach.

Wysokie standardy produkcji – reżimy dostępu do obszarów. Świetny system traceability. Zakład o wysokich standardach 5S.

O KIMBALL

Nowoczesny zakład, widać duże zaangażowanie kadry, pracowników. Duży stopień skomplikowania procesów, z którymi firma dobrze sobie radzi.

Super Zakład!!! Mega profesjonalni ludzie, którzy opowiadali. Bardzo chętnie opowiadali i widać dużą chęć i otwartość tych ludzi. Jedna z najlepszych wizyt, w jakich uczestniczyłam. BRAWO!

O BRIDGESTONE

Bardzo otwarta komunikacja w wymianie doświadczeń, danych liczbowych, najlepszych praktyk produkcyjnych. Mnóstwo czasu poświęcone na pokazanie produkcji, pełne wykorzystanie każdej minuty. Prowadzący bardzo otwarci, mili, dzielący się wszelkimi doświadczeniami (...).

Bardzo fajne techniczne zwiedzanie. Prowadzący w bardzo interesujący sposób opowiadał. Bardzo wysoko oceniam tę wizytę.

Powiązane opinie: 
Bardzo dobrze przygotowany i zorganizowany QUALITY TOUR, jak zwykle miła atmosfera sprzyjająca wymianie informacji, a w konsekwencji budowania nowego doświadczenia. Wizyty w zakładach dały możliwość inspiracji do zainicjowania pewnych zmian również w mojej organizacji.
Lean Manager, Kirchhoff Polska, Quality Tour, wrzesień 2018
Pomysł na realizację tour’u świetny. Wcześniejsze wprowadzenie do tematu podczas prezentacji pozwala na ogólne zapoznanie z tematem, a potem daje możliwość przejścia podczas wizyty w zakładzie od teorii do praktyki. Sprawna i jednocześnie miła obsługa konferencji.
Dyrektor Biura Operacyjnego Logistyki Magazynowej, NEUCA SA, Quality Tour, wrzesień 2018
Bardzo dobra forma konferencji i bardzo dobre przygotowanie logistyczne, organizacyjne
Kierownik Wydziału Systemów Zarządzania, KGHM Polska Miedź S.A., Quality Tour, wrzesień 2018
Quality Tour – organizacja na wysokim poziomie. Pracownicy firmy w przyjazny sposób kierowali nami podczas konferencji.
Specjalista Chemik – Koordynator, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA, Quality Tour, wrzesień 2018
Troska oraz obsługa firmy MOVIDA należy do jednych z profesjonalnych usług. „Rodzinna”, miła atmosfera to jest to na co liczyłem.
Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA, Quality Tour, wrzesień 2018
Ciekawa możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem firm z różnych branż. Miła obsługa, profesjonalne prowadzenie.
Młodszy Specjalista Działu Jakości Środowiska i Bezpieczeństwa, COLQUIMICA Polska Sp. z o.o., Quality Tour, wrzesień 2018

Nasi partnerzy: