TOUR DE MAGASINS, wrzesień 2018

18-19-20 września 2018 r., Piotrków Trybunalski
TOUR DE MAGASINS, wrzesień 2018
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Szanowni Państwo,

W dniach 18-19-20 września br. w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się kolejna edycja masterclass z cyklu TOUR de MAGASINS.

Po raz siódmy zaprosiliśmy do współpracy praktyków o wieloletnim doświadczeniu z nowocześnie zarządzanych, wiodących magazynów z różnych branż, którzy zaprezentowali studia przypadków sprawdzonych rozwiązań w różnych obszarach działania magazynu. Dodatkowo uczestnicy wzięli udział w technicznym zwiedzaniu 2 CENTRÓW  DYSTRYBUCYJNYCH wiodących firm, które bardzo wysoko cenią nowoczesne rozwiązania, ciągle doskonalą procesy aby sprostać zmieniającym się wymogom rynku, ale także aktualnej sytuacji gospodarczej:

  • Centrum Dystrybucyjne IKEA w Jarostach - jedno z największych centrów dystrybucyjnych firmy na całym świecie. Odpowiada za dostawę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz IKEA do sklepów w dziesięciu krajach europejskich. Tutaj również są kompletowane, pakowane i wysyłane zamówienia klientów detalicznych.
  • Centrum Dystrybucyjne Alma Alpinex w Piekoszowie - firma dostarcza produkty 350 dostawców regionalnych, polskich oraz zagranicznych. Oferta składa się z 5059 indeksów asortymentowych - FMCG wody mineralne, napoje, piwa, wina, alkohole wysokoprocentowe, artykuły spożywcze, kawy, herbaty, słodycze, nabiał, tłuszcze, oraz pełną ofertę warzyw oraz owoców.

Każda wizyta była studium przypadku przeprowadzonym w omawianym obiekcie, poprzedzonym merytoryczną prelekcją.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom za aktywny udział w spotkaniu oraz Zarządom powyższych Firm za udostępnienie magazynów oraz profesjonalne przygotowanie masterclass. Uczestnicy podkreślali nie tylko wysoką wartość merytoryczną przekazanej wiedzy i zaangażowanie Gospodarzy, lecz również szczególną uprzejmość i chęć dzielenia się doświadczeniami.

Serdeczne podziękowania dla Partnerów Medialnych i ich wsparcie w dotarciu do osób zainteresowanych spotkaniem TOUR de MAGASINS.

Spotkanie sprzyjało ciekawym dyskusjom, a wszyscy Prelegenci chętnie udzielali odpowiedzi na szczegółowe pytania.

Bardzo dziękujemy za aktywny udział i stworzenie miłej, przyjaznej atmosfery.

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania.

Powiązane opinie: 
Wysoki poziom konferencji. Profesjonalne podejście prelegentów do tematu. Ciekawa tematyka. Obsługa firmy MOVIDA bardzo miła, uprzejma, pomocna. Kolacje pozwoliły na rozluźnienie atmosfery.
Kierownik ds. Dystrybucji, IBP INSTALFITTINGS Sp. z o.o., Tour de Magasins, wrzesień 2018
Bardzo dobrze przygotowany event. Czułam się „zaopiekowana”, zawsze była osoba do kontaktu. Będę z przekonaniem polecać udział w eventach MOVIDY.
Trener Lean, Lean Idea Sp. z o.o., Tour de Magasins, wrzesień 2018
Jestem bardzo zadowolony z poziomu merytorycznego i obsługi konferencji. Dzięki konferencji dowiedziałem się, jak mój klient odbiera nasze produkty, jakie są ich potrzeby. Poznałem również wielu ciekawych profesjonalistów z branży logistycznej.
Kierownik Magazynu, Electrolux Poland Sp. z o.o., Tour de Magasins, wrzesień 2018
Profesjonalna konferencja, wykwalifikowana kadra obsługująca. Ciekawe wykłady, dobry wybór ekspertów. Teoria połączona z praktycznymi przykładami.
Administrator Magazynu Wyrobów Gotowych, Electrolux Poland Sp. z o.o., Tour de Magasins, wrzesień 2018
Praktyczny event.
Kierownik Logistyki, Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., Tour de Magasins, wrzesień 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO ALMA ALPINEX W PIEKOSZOWIE: Duże zaangażowanie w prowadzenie działalności. Dążenie do rozwoju i doskonałości ramach posiadanych możliwości. Dobra organizacja.
Kierownik Wydziału Ekspedycyjno – Rozdzielczego, Poczta Polska S.A., Tour de Magasins, wrzesień 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO IKEA W JAROSTACH: Kompetencje osób oprowadzających były na wysokim poziomie. Żadne z zadanych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Możliwość zobaczenia funkcjonowanie magazynu autentycznego w połączeniu z klasycznym systemem
Kierownik Magazynu, BorgWarner Rzeszów, Tour de Magasins, wrzesień 2018

Nasi partnerzy: