MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018

18-19-20 września 2018 r., Elbląg
MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

W dniach 18-19-20 września 2018 r. w Elblągu odbyło się masterclass MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE. To już drugie w tym roku organizowane przez MOVIDA spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z wykorzystaniem mediów technicznych w zakładach produkcyjnych.

Tematem przewodnim masterclass było podejście holistyczne do wyzwania, jakie stanowi zarządzanie obszarem mediów technicznych. Polega ono na takim podejściu systemowym, gdzie działania podjęte względem jednego lub grupy mediów mają pozytywny wpływ na pozostałe, tworząc jeden współdziałający funkcjonalny i oszczędny organizm.

Zaproszeni eksperci – praktycy, którzy na przestrzeni ostatnich lat wdrażali działania usprawniające, obniżające koszty, zwiększające bezpieczeństwo w swoich przedsiębiorstwach, przedstawili szereg skutecznych narzędzi i instrumentów optymalizujących wykorzystanie mediów w zakładach.

Uczestnicy mieli niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w TECHNICAL UTILITIES SESSION w jednym z najbardziej ekologicznych browarów w Europie, o ile nie na świecie - w Browarze Elbląg (Grupa Żywiec).

Wierzymy, że zaprezentowane rozwiązania i dobre praktyki zostaną wykorzystane i zaimplementowane w zakładach i firmach menedżerów biorących udział w spotkaniu.

Cieszymy się, że według uczestników udział w masterclass był dobrą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu dodatkowo sprzyjały wspólne kolacje z elementami integracji.

Bardzo dziękujemy Zarządowi Browaru Elbląg za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział oraz wspólnie stworzoną sympatyczną atmosferę podczas wspólnych 3 dni masterclass a Partnerowi stolika tematycznego i Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników, które przedstawiamy poniżej oraz do udziału w kolejnej edycji z cyklu MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, zaplanowanej na marzec 2019 r. W programie nowe case studies, innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejsze przykłady optymalizacji w zakładach produkcyjnych. Więcej informacji już wkrótce.

Powiązane opinie: 
Spotkanie bogate merytorycznie, wszystkie prezentacje oparte na doświadczeniach i ciekawych rozwiązaniach. Polecam masterclass z uwagi na przekazywaną wiedzę oraz możliwość nawiązania ciekawych i wartościowych kontaktów.
Kierownik Serwisów Technicznych, British-American Tobacco Polska S.A., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, wrzesień 2018
Dobrane tematycznie zagadnienia prezentowane przez prelegentów. Ciekawie prowadzone prezentacje przez praktyków utrzymania ruchu. Świetna organizacja masterclass, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Pracownicy MOVIDA pomocni w każdym aspekcie organizacyjnym.
Główny Energetyk, Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018
Bardzo pozytywne wrażenie, duży plus za szeroką i przekrojową tematykę prezentacji.
Kierownik Utrzymania Ruchu, Aesculap Chifa Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018
Wysoki poziom merytoryczny prelegentów. Ciekawe dyskusje. Obsługa firmy MOVIDA na wysokim poziomie.
Koordynator Utrzymania Ruchu, Cooper Standard Polska Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018
Rzeczowe, praktyczne podejście do realizowanych zagadnień w ramach konferencji. Profesjonalne przygotowanie, kompetentna i bardzo miła obsługa. Wieczorne kolacje dobrze prowadzone z dużym polem do integracji i wymiany doświadczeń.
Kierownik ds. BHP i Zarządzania Energią, LG ELECTRONICS WROCŁAW Sp. z o. o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018
Bardzo wysoki poziom obsługi i gościnne przyjęcie organizatorów.
Kierownik Utrzymania Ruchu, ROCKWOOL POLSKA Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018
Bardzo ciekawy zakres omawianej tematyki. Profesjonalna organizacja spotkań. Konferencja przygotowana z pietyzmem. Wartością dodaną spotkań była możliwość nawiązania ciekawych kontaktów oraz wymiany doświadczeń. Znaleźliśmy porady/ wskazówki dla rodzimych problemów. Wysoki poziom przedstawianych rozwiązań, skłaniający do refleksji. Wreszcie praktyka, a nie tylko teoria!
Category Buyer/Analyst, Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA BROWARU W ELBLĄGU, GRUPA ŻYWIEC: Bardzo dobra organizacja i rzeczowe wyjaśnienia bez zbędnych ozdobników, prowadzący na wysokim poziomie.
Technik ds. Utrzymania Ruchu, Pittsburgh Glass Works (Poland) Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA BROWARU W ELBLĄGU, GRUPA ŻYWIEC: Ciekawie, sprawnie przeprowadzona prezentacja zakładu produkcyjnego.
Expert w Dziale Zarządzania Energią Ochroną Środowiska i BHP, LG ELECTRONICS WROCŁAW Sp. z o. o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA BROWARU W ELBLĄGU, GRUPA ŻYWIEC: Uprzejmi i otwarci na dzielenie się doświadczeniem. Swobodna atmosfera.
Inżynier Utrzymania Ruchu, Pittsburgh Glass Works (Poland) Sp. z o.o., MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wrzesień 2018

Nasi partnerzy: