Za nami wydarzenie, które po raz kolejny udowodniło, jak ogromne znaczenie ma mądra współpraca z partnerami zewnętrznymi. Przez trzy dni w Lublinie stworzyliśmy przestrzeń, w której praktyczna wiedza spotkała się z doświadczeniem, a wyzwania dnia codziennego zamieniły się w inspirujące rozmowy i konkretne rozwiązania.
Masterclass „Współpraca z podwykonawcami i kontraktorami – najlepsze praktyki” dostarczył uczestnikom narzędzi i przykładów, które realnie wspierają codzienną pracę menedżerów, koordynatorów i specjalistów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz ciągłość operacji w zakładach przemysłowych.
Uczestnicy zyskali gotowe do wdrożenia rozwiązania i standardy współpracy i jasne schematy nadzoru i podziału odpowiedzialności we współpracy z firmami zewnętrznymi. Stworzyliśmy warunki do wymiany doświadczeń z ekspertami, którzy każdego dnia pracują w środowisku wysokiego ryzyka.
Był to czas inspirujących dyskusji oraz zawierania cennych branżowych kontaktów.
W programie masterclass znalazły się wystąpienia:
Jacek Mazur, ZARZĄDZANIE PODWYKONAWCAMI W PROJEKTACH INWESTYCYJNYCH – PRAKTYCZNE PODEJŚCIE I KONTROLA EFEKTYWNOŚCI,
Krzysztof Kluczewski, ZARZĄDZANIE PODWYKONAWCAMI – BEZPIECZEŃSTWO LUDZI W TRAKCIE PROWADZENIA PRAC INWESTYCYJNYCH,
Marek Warda, KLUCZOWE ELEMENTY SUKCESU OUTSOURCINGU W PROCESACH WEWNĘTRZNYCH Z PUNKTU WIDZENIA PODWYKONAWCY,
Jan Brzyszcz, REMONTY Z UDZIAŁEM PODWYKONAWCÓW – JAK PLANOWAĆ, NADZOROWAĆ I WSPÓŁPRACOWAĆ SKUTECZNIE,
Ewelina Sajdak, WSPÓŁPRACA Z PODWYKONAWCAMI I KONTRAKTORAMI NA PRZYKŁADZIE ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO BALL PACKAGING EUROPE
Dorota Bieniek, PODWYKONAWCY – GOŚCIE NA NASZYM TERENIE – WYZWANIA I PRZESĄDY,
Piotr Brajer, ZBUDUJ NOWĄ LINIĘ PRODUKCYJNĄ BEZ UWAG PRZY ODBIORZE I NIEKOŃCZĄCYCH SIĘ KOSZTOWNYCH POPRAWEK, CZYLI JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z PODWYKONAWCAMI I KONTRAKTORAMI W ASPEKTACH BUDOWY BEZPIECZNEJ LINII PRODUKCYJNEJ,
Robert Witczak, RYZYKA I WYZWANIA WSPÓŁPRACY Z PODWYKONAWCAMI
Program wzbogacił wyjątkowy punkt programu – techniczne zwiedzanie fabryki Ball Packaging Europe, gdzie uczestnicy zobaczyli, jak wygląda współpraca z ponad 150 firmami podwykonawczymi na terenie jednego, wysoko zautomatyzowanego zakładu. To doświadczenie pokazało w praktyce, jak ważne są odpowiednie procedury, kultura bezpieczeństwa i partnerskie relacje. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i otwartość.
To dzięki Wam tworzymy wydarzenia, które zostawiają realną wartość — zarówno merytoryczną, jak i relacyjną oraz zespołowi Movida
Do zobaczenia na kolejnych masterclass!
Ewelina Szulc – Project Manager, MOVIDA Sp. z o.o.