Production Excellence
12 grudnia 2023 - 14 grudnia 2023 (3 dni)
Toruń

Production Excellence

Za nami kolejne bardzo udane masterclass PRODUCTION EXCELLENCE, które odbyło się w dniach 12-13-14 grudnia 2023 r. w Toruniu.

Spotkanie było wzbogacone o techniczne zwiedzanie zakładu SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. w Łysomicach, w którym zobaczyliśmy rozwiązania w optymalizacji produkcji w zakładzie.

Spotkanie poświęciliśmy omówieniu najlepszych praktyk w zarządzaniu produkcją: sprawdzone metody, doskonalenie zarządzania, nowoczesne narzędzia Przemysłu 4.0, efektywne rozwiązania – systemowe, informatyczne, organizacyjne – do optymalizacji działań i procesów oraz automatyzacji i robotyzacji, a także bardzo praktyczne podejście do wykorzystania danych z systemów zarządzania.

Spotkanie zostało bardzo wysoko ocenione, co cieszy nas bardzo i pokazuje, że wymiana doświadczeń oraz poznanie efektywnych rozwiązań funkcjonujących w zakładach produkcyjnych jest stałą potrzebą.

 

Dziękujemy Zarządowi i Przedstawicielom SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o. w Łysomicach za to, że przyjęli nasze zaproszenie do przeprowadzenia techniczno-jakościowego zwiedzania Zakładu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za niezwykłą gościnność i możliwość zwiedzania imponującego zakładu produkcyjnego. To było niezwykle pouczające i inspirujące doświadczenie dla wszystkich uczestników masterclass.

Gratulujemy naszym Prelegentom i bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Dziękujemy też bardzo Uczestnikom za aktywny udział, jak również za wiele pozytywnych informacji zwrotnych.

 

Do zobaczenia na kolejnych masterclass w 2024 roku!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?