SAFETY CULTURE WORKSHOP
28 listopada 2023 - 30 listopada 2023 (3 dni)
Katowice

SAFETY CULTURE WORKSHOP

Masterclass SAFETY CULTURE WORKSHOP 2023 odbyło się 28-29-30 listopada 2023 w Katowicach.

Podczas SAFETY CULTURE WORKSHOP 2023 odbyliśmy H&S SESSION w zakładzie produkcyjnym Brembo w Dąbrowie Górniczej.

SAFETY CULTURE WORKSHOP jest połączeniem meritum, warsztatów praktycznych, networkingu oraz wizyty w zakładzie produkcyjnym.

Głównym tematem spotkania była kultura bezpieczeństwa. Porozmawialiśmy o audycie behawioralnym, będący jednym z najważniejszych elementów dbania o bezpieczeństwo pracy w przedsiębiorstwie. Prelegenci pokazali realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i minimalizację wypadków przy pracy. Skupiliśmy się także na tematach innowacji w działach BHP, wykorzystując formułę warsztatów i prelekcji merytorycznych!

Jak podkreślili Uczestnicy wysoki poziom merytoryczny i kolacje biznesowo-networkingowe pozwoliły na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów.

Dziękujemy Zarządowi i Przedstawicielom BREMBO Poland Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej za to, że pozwolili na przeprowadzenie techniczno-jakościowego zwiedzania Zakładów. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za niezwykłą gościnność i możliwość zwiedzania imponującego zakładu produkcyjnego. To było niezwykle pouczające i inspirujące doświadczenie dla wszystkich uczestników masterclassu „SAFETY CULTURE WORKSHOP”.

Dziękujemy Prelegentom za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, a Uczestnikom za interesujące dyskusje, wymianę doświadczeń i atmosferę zarówno podczas prelekcji, jak i przerw kawowych i wieczorów networkingowych.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na Państwa udział nie tylko w kolejnych edycjach tego wydarzenia, ale również innych masterclass organizowanych przez MOVIDA.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?