XVII Multibranżowe Forum Służb Utrzymania Ruchu
10 października 2023 - 12 października 2023 (3 dni)
Warszawa

XVII Multibranżowe Forum Służb Utrzymania Ruchu

W dniach 10-12 października 2023 w Warszawie odbyła się XVII edycja Multibranżowego Forum Utrzymania Ruchu.

Trzy dni dyskusji, networkingu oraz intensywny program merytoryczny, a w nim: Przemysł 4.0, automatyzacja i digitalizacja a optymalne wykorzystanie zasobów, optymalizacja kosztów i procesów, efektywność energetyczna.

Mieliśmy wyjątkową możliwość odbycia wizyty w pierwszym zeroemisyjnym budynku fabryki Danfoss Poland Sp. z o.o. na świecie i poznanie rozwiązań służących dekarbonizacji przemysłu. Dziękuję i gratuluję profesjonalizmu całemu zespołowi firmy Danfoss na czele z Panem Prezesem Adamem Jędrzejczakiem.

Jak co roku – dla osób zarządzających obszarem UR forum to niezastąpiona platforma wymiany doświadczeń oraz możliwość poznania zróżnicowanych efektywnych rozwiązań i zaczerpnięcia inspiracji z najlepiej zarządzanych zakładów.

Jedna z refleksji po spotkaniu do wzięcia pod lupę na przyszłość: często odnosimy się do pojęcia Przemysłu 4.0, choć w praktyce rozumienie tego terminu i strategii transformacji jest bardzo zróżnicowane. Ale wciąż idziemy do przodu, aby wdrażać nowinki technologiczne i optymalizować procesy.

Podziękowania za podzielenie się wiedzą dla niezastąpionych Prelegentów, a dla Wszystkich Uczestników za obecność i dyskusje.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?