FACTORIES TOUR
12 września 2023 - 14 września 2023 (3 dni)
Wrocław

FACTORIES TOUR

FACTORIES TOUR (Wrocław 12-13-14 września 2023) to były inspirujące i merytoryczne prelekcje i dyskusje, obejmujące obszar najlepszych praktyk i nowoczesnych systemów zarządzania produkcją, sprawdzonych metod doskonalenia i optymalizacji procesów, czy strategii zarządzania w obecnych niestabilnych czasach.

Odbyliśmy trzy techniczne wizyty w bardzo dobrze zarządzanych zakładach produkcyjnych:

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Wielton S.A.

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.

Nasi Prelegenci – eksperci-praktycy – podzielili się swoim doświadczeniem we wdrażaniu projektów z następujących obszarów:

  • Robert Kwasiborski, Dyrektor Strumienia Wartości, Automotive, GKN Driveline Polska Sp. z o.o. – dlaczego i w jaki sposób wdrażać procesy informatyczne do zarządzania produkcją i jaki mają wpływ na realizację postawionych celów?
  • Radosław Sacher, Dyrektor ds. Ciągłego Doskonalenia, Wielton S.A. – angażowanie pracowników w proces generowania oszczędności w dobie niestabilnego rynku sprzedaży.
  • Karol Szewczyk, Dyrektor Generalny, Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. – implementacja strategii automatyzacji/ digitalizacji produkcji zacisków hamulcowych.

Dziękujemy Prelegentom i osobom zaangażowanym w organizację wizyt za świetne przygotowanie, pasję i bardzo ciekawe wystąpienia!

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za słowa uznania i przemiłą atmosferę.

Do zobaczenia!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?