Zmiana Layoutu i Relokacje Maszyn w Zakładzie Produkcyjnym
20 czerwca 2023 - 22 czerwca 2023 (3 dni)
Warszawa

Zmiana Layoutu i Relokacje Maszyn w Zakładzie Produkcyjnym

Szanowni Państwo,

Za nami bardzo udane masterclass „Zmiana Layoutu i Relokacje Maszyn w Zakładzie Produkcyjnym”, które odbyło się w Warszawie w dniach 20-21-22 czerwca 2023r.

Wiemy wszyscy, że każdy obiekt produkcyjny, magazynowy bądź logistyczny realizuje projekty dotyczące rozbudowy oraz relokacji i zmiany layoutu. Podczas spotkania pokazaliśmy, jak je realizować, by były efektywne, sprawnie zarządzane, oszczędne i bezpieczne.

Na zróżnicowany program złożyły się liczne studia przypadków z profesjonalnie zarządzanych firm: AZS Electronics Solutions Sp. z o.o., Advanced Technical Services Sp. z o.o.,  BEG Ingenierie Polska Sp. z o.o., Dr. Oetker Polska Sp. z o.o., GKN Driveline Polska Sp. z o.o., Pass Polska Sp. z o.o., PepsiCo Sp. z o.o., Suret Sp. z o.o.,  Woodward Poland Sp. z o.o.

Dziękujemy Prelegentom za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

W trakcie trzech intensywnych dni prelegenci i słuchacze wymieniali się doświadczeniami, podsumowali najważniejsze aspekty prowadzenia takich projektów, definiowali obszary stwarzające najwięcej problemów. Prelegenci poświęcili uwagę aspektom bezpieczeństwa, prawnym, środowiskowym, logistycznym wdrażanych projektów.

Podczas masterclass odbyły się dwie kolacje integracyjno-networkingowe, które – oprócz rozrywki i chwili przyjemności – zapewniły także doskonale wykorzystaną przez uczestników możliwość nawiązania ciekawych i serdecznych kontaktów biznesowych i koleżeńskich z fachowcami z innych firm.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie o spotkaniu, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?