Projekty OZE w praktyce – opłacalność i realizacja
20 czerwca 2023 - 22 czerwca 2023 (3 dni)
Kielce

Projekty OZE w praktyce – opłacalność i realizacja

Projekty OZE w praktyce – opłacalność i realizacja”, które trwało 3 dni (20-21-22 czerwca 2023 r) w Starachowicach zgromadziło liczne grono ekspertów, którym zależało na uzupełnieniu – już i tak zaawansowanej wiedzy dotyczącej odnawialnych źródeł energii. Dużo wiedzy, networking, inspiracje i zwiedzanie EkoCentrum OZE.

Metody wykorzystania OZE są stale doskonalone i unowocześniane. W Polsce korzystamy z energii słonecznej, wiatru, wody, geotermalnej i biomasy. Zakłady produkcyjne stale rozwijają się pod kątem innowacji i szukają rozwiązań, by optymalizować procesy oraz minimalizować koszty.

Jak podkreślili Uczestnicy wysoki poziom merytoryczny i kolacje biznesowo-networkingowe pozwoliły na  wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów.

Dziękujemy Przedstawicielom EkoCentrum OZE w Kielcach za to, że pozwolili na przeprowadzenie techniczno-jakościowego zwiedzania.

Dziękujemy Prelegentom za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, a Uczestnikom za interesujące dyskusje, wymianę doświadczeń i atmosferę zarówno podczas prelekcji, jak i przerw kawowych i wieczorów networkingowych.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na Państwa udział nie tylko w kolejnych edycjach tego wydarzenia, ale również innych masterclass organizowanych przez MOVIDA.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?