LEAN THINKING TOUR – INNOWACJE I ROZWIĄZANIA
23 maja 2023 - 25 maja 2023 (3 dni)
Bydgoszcz

LEAN THINKING TOUR – INNOWACJE I ROZWIĄZANIA

W doskonałych nastrojach zakończyliśmy masterclass LEAN THINKING TOUR – INNOWACJE I ROZWIĄZANIA, które trwało 3 dni (23-24-25 maja 2023 r). Dużo wiedzy, networking, inspiracje i zwiedzanie jednego zakładu produkcyjnego i centrum logistycznego. Obiekty referencyjne zróżnicowane były pod względem wielkości i branży: centrum logistyczne KRAMP Sp. z o.o. oraz zakład SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o.

Podczas wydarzenia skupiliśmy się na innowacjach i nowoczesnych technologiach w działach LEAN: od zarządzania działem lean, poprzez jakość wbudowaną w procesy produkcyjne i systemy w automatyzacji procesów, które sprawdziły się w doskonaleniu zakładu, usprawnieniu i standaryzacji przepływu procesów, aż po budowanie świadomości w zakresie LEAN.

Jak podkreślili Uczestnicy wysoki poziom merytoryczny i kolacje biznesowo-networkingowe pozwoliły na  wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów.

Dziękujemy Zarządowi i Przedstawicielom SOHBI CRAFT POLAND Sp. z o.o.w Łysomicach oraz KRAMP Sp. z o.o. w Modle Królewskiej za to, że pozwolili na przeprowadzenie techniczno-jakościowego zwiedzania Zakładu.

Dziękujemy Prelegentom za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, a Uczestnikom za interesujące dyskusje, wymianę doświadczeń i atmosferę zarówno podczas prelekcji, jak i przerw kawowych i wieczorów networkingowych.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na Państwa udział nie tylko w kolejnych edycjach tego wydarzenia, ale również innych masterclass organizowanych przez MOVIDA.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?