Factory Improvement Excellence
23 maja 2023 - 25 maja 2023 (3 dni)
Warszawa

Factory Improvement Excellence

W dniach 23-24-25 maja 2023 odbyło się drugie spotkanie  z cyklu „Factory Improvement Excellence„, które było poświęcone autorskim pomysłom i rozwiązaniom usprawniającym funkcjonowanie zakładów produkcyjnych.

Podczas spotkania zaprezentowaliśmy nowatorskie pomysły i rozwiązania optymalizujące funkcjonowanie zakładów produkcyjnych.

„Factory Improvement Excellence” to  wydarzenie, podczas którego Uczestnicy uzyskali praktyczną wiedzę na temat efektywnej współpracy działów produkcji i utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych. Poznali wiele ciekawych rozwiązań na podniesienie wydajności produkcji oraz na rozwijanie umiejętności i motywacji pracowników.

W ramach tego obszaru tematycznego omówione zostały następujące zagadnienia:

  • efektywna gospodarka energią na przykładzie podniesienia sprawności kotłowni
  • innowacyjne sposoby zarządzania energią i przykładowe projekty poprawy efektywności energetycznej w zakładzie zajmującym się produkcją silników spalinowych do samochodów osobowych
  • autorski pięcioletni program optymalizacyjny prowadzony w zakładzie produkcyjnym
  • integracja w zarządzaniu produkcją – współpraca, raportowanie wyników
  • pracownik na miarę XXI wieku, czyli mix pokoleniowy w zakładzie produkcyjnym
  • działanie lean management i TPM wspierające zarządzanie utrzymaniem ruchu
  • praktyczne przykłady, jak efektywnie zgłaszać usterki i awarie
  • industry 4.0 w systemach zarządzania produkcją – wybrane przykłady dotyczyły automatyzacji na produkcji
  • innowacyjny proces logistyczny magazyn – produkcja

„Factory Improvement Excellence” to niezwykle udane trzy dni wypełnione gorącymi dyskusjami, trwającymi znacznie dłużej, niż planowane zajęcia oraz udanymi wieczorami biznesowo-networkingowymi, które pozwoliły na nawiązanie i zacieśnienie kontaktów między Uczestnikami spotkania.

Dziękujemy Prelegentom za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, a Uczestnikom za interesujące dyskusje, wymianę doświadczeń i atmosferę zarówno podczas prelekcji, jak i przerw kawowych i wieczorów networkingowych.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na Państwa udział nie tylko w kolejnych edycjach tego wydarzenia, ale również innych masterclass organizowanych przez MOVIDA.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?