X FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI BRANŻY FMCG
25 kwietnia 2023 - 27 kwietnia 2023 (3 dni)
Białystok

X FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI BRANŻY FMCG

Forum to coroczne spotkanie profesjonalistów i pasjonatów, poświęcone najlepszym praktykom z zakresu zarządzania jakością w branży FMCG, które jest sposobnością do dyskusji o bieżących wyzwaniach, zdobycia nowych inspiracji oraz pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń w gronie EKSPERTÓW.

Podczas trzech intensywnych dni zostały poruszone tematy:

  • Praktyczne podejście do rozwoju i kształtowania kultury bezpieczeństwa żywności w organizacji – Farm Frites Poland SA: Malgorzata Koniuszy, Szef Działu, Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności.
  • Zintegrowany System Zarządzania Jakością Top-Thimm Opakowania: Bogusława Olszewska, Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Jakością.
  • Digitalizacja zbierania wyników kontroli jakości Truvant Europe: Agata Iwańska, Main Quality Assurance Specialist
  • Rola kompetencji zespołów jakości – quality assurance
  • Reklamacja jest szansą – zarządzanie procesem w praktyce Kompania Piwowarska: Anita Zandecka, Kierownik ds. Reklamacji.
  • Opakowanie produktu kosmetycznego jako priorytet bezpieczeństwa dla konsumenta GBA Group POLSKA: dr inż. Magdalena Garbolińska, Dyrektor Laboratorium Kosmetycznego.
  • Weryfikacja dokumentów jakościowych dla opakowań zadrukowanych i z recyklingu
  • Sustainability w kontekście jakości i bezpieczeństwa produktu – surowce wtórne w opakowaniach Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań PIOIRO: Konrad Nowakowski, Prezes, Doradca ds. ekoprojektowania, opakowań i środowiska.

Partnerem Forum była Kompania Piwowarska, Browar Dojlidy, którego rozwiązania mogliśmy zobaczyć podczas wizyty.

Zarówno wizyta w Browarze, jak i całe Forum, zostały fantastycznie ocenione jako ciekawe, inspirujące, dobrze zorganizowane i na wysokim poziomie merytorycznym – o czym świadczą wyjątkowo wysokie noty uzyskane przez prelegentów – średnia dla wszystkich 5,6.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?