INTRALOGISTYKA 4.0
28 marca 2023 - 30 marca 2023 (3 dni)
Wroclaw

INTRALOGISTYKA 4.0

Masterclass Intralogistyka 4.0 odbyło się w dniach 28-29-30 marca 2023 roku we Wrocławiu.

Spotkanie będzie poświęcone najlepszym praktykom w zarządzaniu logistyką wewnętrzną przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów i technologii, optymalizacji procesów, podnoszeniu ich efektywności, jakości oraz metod umożliwiających jak najpełniejsze wykorzystanie potencjału ludzkiego.

Dynamiczny rozwój firmy może być motywatorem do optymalizacji procesów logistyki wewnętrznej – gdy jest potrzeba nowego budynku, wydajniejszej technologii i infrastruktury, bardziej efektywnych przepływów i procesów. Rewolucja technologiczna wkracza coraz mocniej do logistyki, co wymaga nie tylko zmiany procesów, ale często także zmiany sposobu myślenia.

Nasi eksperci podzielili się wiedzą i doświadczeniem związanym z wprowadzaniem zmian i optymalizacji procesów we własnych firmach.

W programie poruszone zostałytematy dotyczące organizacji i przebiegu prac projektowych, napotkanych trudności, wyzwań i najlepszych praktyk.

Prelegenci omówili drogę do automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej od poszukiwania rozwiązań spełniających oczekiwania aż do wdrożenia, ze szczególnym uwzględnieniem przebiegu procesów, a nie tylko dostępnych na rynku automatycznych elementów wyposażenia. Zaprezentowali przykładowe rozwiązania mające wpływ na płynność i optymalizację kosztów procesów logistycznych, jak i wyzwań związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji.

Podczas świetnie zorganizowanej wizyty mieliśmy też możliwość obejrzenia procesów w logistyce wewnętrznej w fabryce Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.

Wydarzenie było bardzo dobrą okazją do zdobycia inspiracji, jak również nawiązania nowych relacji biznesowych w środowisku ekspertów o podobnej specyfice pracy.

Dziękujemy za aktywny udział, otwartość w dzieleniu się wiedzą i wyśmienitą atmosferę!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?