SYSTEMOWE PODEJŚCIE DO PROJEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH NIE TYLKO W CZASIE KRYZYSU
21 lutego 2023 - 23 lutego 2023 (3 dni)
Warszawa

SYSTEMOWE PODEJŚCIE DO PROJEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH NIE TYLKO W CZASIE KRYZYSU

Projekty przemysłowe. Temat dotyczący każdego managera, bowiem niemal wszystkie działania systemowe określane są tym mianem.

Wiele firm uznało, że mamy obecnie najlepszy czas do przeanalizowania nie tylko aspektów czysto ekonomicznych ale także systemowych, strategicznych i organizacyjno-zarządczych nowych projektów. Klasyczne zarządzanie projektowe bywa niewystarczające do właściwego przeprowadzenia tak skomplikowanych i specyficznych projektów, jakimi są projekty przemysłowe.
Nie uwzględnia ono wielu tematów i obszarów, których zawarcie w przygotowaniu projektu przekłada się na ogromną minimalizację strat, zarówno w obszarze czysto kosztowym, jak i pośrednio kosztowym, jak czas trwania projektu i zasoby ludzkie.

Wszystkie te obszary zostały wnikliwie przeanalizowane i omówione podczas wyjątkowego spotkania masterclass skierowanego do osób zarządzających projektami przemysłowymi INDUSTRIAL PROJECT MANAGEMENT – SYSTEMOWE PODEJŚCIE DO PROJEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH NIE TYLKO W CZASIE KRYZYSU, które odbyło się w Warszawie, w dniach 21-22-23 lutego br.

Była to wyjątkowa platforma zdobycia oraz wymiany wiedzy i doświadczeń sprawdzonych przez ekspertów w obszarach, które wydają się teraz szczególnie istotne. To niezwykle udane trzy dni wypełnione gorącymi dyskusjami, trwającymi znacznie dłużej niż planowane zajęcia oraz udanymi wieczorami biznesowo-networkingowymi, które pozwoliły na nawiązanie i zacieśnienie kontaktów między Uczestnikami spotkania.

Zapraszamy na następne spotkania z cyklu!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?