MAGAZYN - BEZPIECZEŃSTWO, DOSKONALENIE I OPTYMALIZACJA PROCESÓW
25 października 2022 - 27 października 2022 (3 dni)
Łódź

MAGAZYN - BEZPIECZEŃSTWO, DOSKONALENIE I OPTYMALIZACJA PROCESÓW

W dniach 25-26-27 października 2022 roku w Łodzi odbyło się wyjątkowe wydarzenie poświęcone najlepszym praktykom w zarządzaniu magazynem i centrum dystrybucyjnym: MAGAZYN – BEZPIECZEŃSTWO, DOSKONALENIE I OPTYMALIZACJA PROCESÓW, podczas którego gościliśmy ponad 70 szefów operacji magazynowych, centrów dystrybucyjnych i obszarów bezpieczeństwa.

Jak zawsze postawiliśmy na maksimum wiedzy merytorycznej połączonej z przykładami praktycznymi na żywo. Program masterclass obejmował omówienie najlepszych narzędzi, które pomagają firmom osiągnąć najwyższy poziom wydajności oraz optymalizacji procesów, a także inwestycji w rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo.

Eksperci zaprezentowali praktyczne sposoby na podnoszenie poziomu bezpieczeństwa wśród pracowników. Nowe technologie temu sprzyjają, automatyka jest bezpieczna, ale tylko wtedy, kiedy obsługują ją regularnie szkoleni pracownicy.

Sposobem wyraźnej redukcji zagrożeń jest uwrażliwienie wszystkich pracowników na najróżniejsze źródła ryzyka oraz poszerzenie ich wiedzy na tematy powiązane.

Dlatego tez zaplanowaliśmy m.in. wykład eksperymentalny firmy Denios połączony z pokazem testów praktycznych pokazujący codzienne sytuacje mogące skutkować zagrożeniem pożarowym, czy wybuchowym.

Oprócz nowoczesnych systemów i narzędzi optymalizujących procesy logistyczno-magazynowe porozmawialiśmy o tym, jak efektywnie wpływać na wzrost organizacji, budowanie świadomości pracowników i ich zaangażowania, czy też zarządzać zmianą, przy zachowaniu ciągłości procesów.

Odwiedziliśmy nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe Amazon w Pawlikowicach pod Łodzią – dziękujemy Zarządowi za możliwość zorganizowania wizyty.

AMAZON

Zarówno tematyka, jak dyskusje i wieczory integracyjno-networkingowe spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem i równie wysokimi ocenami Uczestników – dziękujemy!

Serdeczne podziękowania dla Prelegentów, którzy przyczynili się do wysokiej wartości merytorycznej spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?