QUALITY TOUR 2022
20 września 2022 - 22 września 2022 (3 dni)
Poznań

QUALITY TOUR 2022

W dniach 20-21-22 września 2022r. odbyła się kolejna edycja dorocznego „QUALITY TOUR” – spotkania poświęconego najlepszym praktykom z zakresu zarządzania jakością.
Główną osią programową spotkania były merytoryczne wizyty o charakterze techniczno-jakościowym w 3 zakładach produkcyjnych:

Curtis Health Caps S.A. w Wysogotowie, Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. w Nowym Tomyślu oraz Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. w Swadzimiu.

Curtis Health Caps S.A.

Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Zróżnicowane były zarówno prezentowane rozwiązania, jak i zagadnienia poruszane podczas prelekcji: od zarządzania procesem kwalifikacji dostawców, poprzez jakość wbudowaną w procesy produkcyjne, systemy w zakresie transformacji cyfrowej, digitalizacji i automatyzacji procesów, które sprawdziły się w doskonaleniu zakładu, usprawnieniu i standaryzacji przepływu procesów, aż po budowanie świadomości jakościowej.

Uczestnicy po raz kolejny podkreślali wyjątkowy charakter i niepowtarzalną formułę tego wydarzenia, które było sposobnością do zdobycia nowych inspiracji oraz pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń w gronie EKSPERTÓW.

Serdeczne podziękowania dla Zarządów Zakładów za profesjonalne i bardzo miłe przyjęcie oraz dla Uczestników i Prelegentów za aktywny udział i wyjątkową atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?