FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG
10 maja 2022 - 12 maja 2022 (3 dni)
Warszawa

FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG

Zupełnie niedawno ukończyliśmy naszą cykliczną konferencję – IX edycję Forum Managerów Jakości branży FMCG.

Tematyka obejmowała takie obszary jak: optymalizacja i efektywność procesów zarządzania jakością, praktyczne aspekty wdrażania systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktów, zarządzanie jakością dostawców oraz regulacje prawne w aspekcie bezpieczeństwa produktów czy wprowadzania innowacji.

Mówiliśmy również o nowych zagrożeniach i wyzwaniach w zapewnieniu bezpieczeństwa produktów oraz aspektach prawnych. Można było usłyszeć także o odniesieniu kluczowych wskaźników jakościowych do strategii firmy czy wpływie zarządzania jakością na ciągłość biznesu.

Kompleksowe ujęcie ważnych tematów było konkretnym punktem odniesienia umożliwiającym  dzielenie się doświadczeniami, inspiracją i zachęcało do dyskusji, których nie brakowało podczas spotkania.

Bogaty merytorycznie program objął także część praktyczną podczas zwiedzania Zakładu produkcyjnego Avon w Garwolinie. Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

AVON

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wspólnie stworzoną miłą atmosferę. Prelegentom za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, Uczestnikom za obecność i aktywny, pełen dyskusji udział oraz świetne opinie

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?