ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM
15 marca 2022 - 17 marca 2022 (3 dni)
Warszawa

ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

W dniach 15-17 marca odbyła się kolejna edycja masterclass poświęconego skomplikowanym projektom zmiany layoutu i relokacji maszyn i linii produkcyjnych.

Przez trzy dni masterclass trwały ożywione dyskusje, także podczas przerw w zajęciach merytorycznych, jak i wieczorami. Niezwykle cieszą nas wysokie oceny zarówno tematyki, poziomu meritum, jak i warstwy organizacyjnej i networkingowej tego spotkania.

Trzy intensywne dni wypełnione były doświadczeniami, prelegenci oraz uczestnicy podsumowywali najważniejsze aspekty prowadzenia projektów, definiowali obszary stwarzające najwięcej problemów oraz dzielili się radami i narzędziami, dzięki którym można uniknąć kosztownych – w rozumieniu straty czasu, przekroczenia budżetu oraz innych nieoczywistych, a ważnych sfer projektu – błędów i problemów. Wiele miejsca zajęła także ważka tematyka bezpieczeństwa projektu – rozumiana szeroko, nie tylko jako kwestia BHP i bezpieczeństwa ludzi zaangażowanych w projekt, lecz także maszyn i urządzeń, substancji budynku, terminowości oraz kosztów.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się prelekcja Partnera tematycznego wydarzenia.

IDEAL SERVICES Sp. z o.o. Sp. K.

Podczas masterclass obyła się kolacja integracyjno-networkingowa, która zapewniła zarówno rozrywkę, jak i chwili przyjemności, a także dała możliwość nawiązania ciekawych i serdecznych kontaktów biznesowych i koleżeńskich z fachowcami z innych firm.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie o spotkaniu, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

Dziękujemy Prelegentom oraz Partnerowi – Ideal Services Sp. z o.o. za owocną współpracę oraz podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z Uczestnikami spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?