HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021
28 września 2021 - 30 września 2021 (3 dni)
Iława

HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021

W doskonałych nastrojach zakończyliśmy masterclass HEALTH & SAFETY EXCELLENCE 2021, które trwało 3 dni (28-29-30 września 2021 r). Było dużo wiedzy, masa rozmów, networking, inspiracje i zwiedzanie zakładu IKEA w Lubawie. Zachowaliśmy ostrożność, zapewniliśmy bezpieczeństwo.

Ponad 50 Osób nam zaufało i niezmiernie cieszy fakt, że wszystkie prezentacje kończyły się brawami.

Wiedzą podzielili się eksperci-praktycy: Pan Paweł Szczepański z QES Consulting sp. z o.o. sp.k., Pan Bartłomiej Szewczykowski z Lime Access sp. z o.o.; Pani Wioletta Golas z Grupy LOTOS S.A.; Pani Magdalena Szarłat z Pilz Polska Sp. z o.o.; Pan Łukasz Kamrowski z Browaru w Elblągu, Pani Anna Dziedzic z Rockwell Automation Sp. z o.o, Pani Dominika Szubert-Zawistowska z IKEA INDUSTRY POLAND, Pani Beata Waśko z RECARO Aircraft Seating Polska, Pan Mirosław Bober z SUNDOOR TECH Sp. z o.o; Pan Krzysztof Ciszewski z Selena FM S.A., Pan Sławomir Wichniarz z Volkswagen Poznań sp. z o. o i Pan Piotr Brzozowski z Civitas et Ius.

 

Jak podkreślili Uczestnicy wysoki poziom merytoryczny i kolacje biznesowo-networkingowe pozwoliły na  wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów.

Rozmawialiśmy o:
• nowych rozwiązaniach technologicznych
• ergonomii – wzorowe stanowisko pracy
• home office a BHP – wymaganiach prawnych, ocenie ergonomii, bezpieczeństwie
• prawie w praktyce – interpretacja przepisów prawnych
• praktykach zarządzania zespołem oraz jakością bezpieczeństwa podczas pandemii Covid 19
• Mental Health – kondycji psychicznej pracownika i jej wpływie na bezpieczeństwo
a wszystkie te tematy to STUDIA PRZYPADKÓW.

Dziękujemy Zarządowi i Przedstawicielom IKEA w Lubawie za to, że w tym trudnym czasie pozwolili na przeprowadzenie techniczno-jakościowego zwiedzania Zakładu, dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zastosowanie się do reżimu sanitarnego co pozwoliło nam w bezpieczny sposób przeprowadzić spotkanie.

Dziękujemy i do zobaczenia wkrótce.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?