EKONOMIA CYRKULARNA - Green Factory Excellence
18 maja 2021 - 19 maja 2021 (2 dni)
ON-LINE

EKONOMIA CYRKULARNA - Green Factory Excellence

Polityka klimatyczna Unii Europejskiej, dążenie do ochrony środowiska oraz trendy światowe i potrzeby Klientów stały się dla firmy MOVIDA bodźcem do przygotowania wydarzenia online z cyklu GREEN FACTORY EXCELLENCE z obszaru zarządzania ochroną środowiska zrealizowanego w formule MOVIDA#CONNECTED pod nazwą EKONOMIA CYRKULARNA w dniach 18-19 maja 2021.

Spotkanie służyło wymianie wiedzy i dobrych praktyk, które zmniejszą wpływ zakładów produkcyjnych na środowisko.

Spotkanie objęło zagadnienia związane z zielonym ładem, gospodarowaniem odpadami, ideą „Zero Waste” oraz zrównoważonym rozwojem w zakładzie produkcyjnym.

Zaproszeni przez nas eksperci wskazali wymierne, pozytywne efekty prośrodowiskowych wdrożeń i podzielili się dobrymi praktykami w tym obszarze.

Odbyła się dyskusja o wyzwaniach i doświadczeniach stanowiących w tym wypadku bardzo ważny krok w drodze do sukcesu, gdyż zmiany nabierają tempa, a uwarunkowania w dobie pandemii niejednokrotnie są dodatkową przeszkodą.

Uczestnicy wskazali, że wprowadzanie zmian, które zmniejszą wpływ zakładów produkcyjnych na środowisko, to już konieczność wynikająca z coraz ostrzejszej polityki klimatycznej Unii Europejskiej, potrzeb planety oraz oczekiwań rynku i świadomych klientów.

W spotkaniu wzięli udział eksperci żywo zainteresowani powyższą problematyką.

W projekcie EKONOMIA CYRKULARNA oprócz studiów przypadków postawiliśmy na dozę ZABAWY – na godzinę zabieraliśmy Uczestników w świat GIER o tematyce środowiskowej – rozwiązaliśmy zagadki, URATOWALIŚMY PLANETĘ:).
To fajny sposób na zaangażowanie pracowników w tematykę ochrony środowiska, bo przecież wiedza to nie wszystko. Ważny jest także pomysł, bo kwestia ochrony środowiska w różnych aspektach jest jednym z głównych celów w nowocześnie zarządzanych firmach.

Po prezentacji rozgorzała dyskusja – pojawiło się wiele pytań, na które Prelegenci wyczerpująco odpowiadali.

Dziękujemy Uczestnikom za aktywny udział i bardzo pozytywne opinie o organizowanym przez nas spotkaniu.

Gratulujemy Prelegentom i serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

Cieszy nas, że mamy możliwość współpracowania z takimi profesjonalistami, jakimi są nasi Prelegenci i Uczestnicy.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?