WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 - automatyzacja i robotyzacja w magazynie i CD
20 kwietnia 2021 - 21 kwietnia 2021 (2 dni)
ON-LINE

WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 - automatyzacja i robotyzacja w magazynie i CD

W dniach 20-21 kwietnia 2021 mieliśmy przyjemność gościć niemal 70 Osób na WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 – AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA W MAGAZYNIE I CD. Formuła MOVIDA#CONNECTED to spotkania online, ale z zachowaniem najwyższej klasy meritum, walorów praktycznych i możliwości networkingowych.

Omówiliśmy poszczególne etapy procesu, sprawdzone rozwiązania techniczne, wyzwania w wyżej wspomnianym obszarze.

Wiemy, iż automatyzacja powoduje wzrost efektywności logistyki, jednak konieczna jest analiza realnych możliwości i kosztów wdrożenia. Jak dobrze zaplanować automatyzację, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie mogą być słabe punkty? Na te pytania nasi Prelegenci odpowiedzieli podczas spotkania.

W ramach spotkania technicznie wirtualnie zwiedziliśmy nowoczesne, zautomatyzowane Centrum Dystrybucyjne Meble Wójcik. Po prezentacji rozgorzała godzinna dyskusja – pojawiło się wiele pytań, na które Prelegent – Piotr Obracianko wyczerpująco odpowiadał.

Dziękujemy Uczestnikom za aktywny udział i bardzo pozytywne opinie o organizowanym przez nas spotkaniu. Gratulujemy naszym Prelegentom i bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Średnia wystąpień wyniosła 5,27 w skali 1-6!

Cieszy nas, że mamy możliwość współpracowania z takimi profesjonalistami jakimi są nasi Prelegenci i Uczestnicy.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami z webinarium.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?