e-Forum Future Packaging - KOSZTY OPAKOWAŃ W CAŁYM CYKLU ŻYCIA
8 kwietnia 2021 - 9 kwietnia 2021 (2 dni)
ON-LINE

e-Forum Future Packaging - KOSZTY OPAKOWAŃ W CAŁYM CYKLU ŻYCIA

Za nami kolejne udane spotkanie z cyklu MOVIDA#CONNECTED „e-Forum Future Packaging – KOSZTY OPAKOWAŃ W CAŁYM CYKLU ŻYCIA”, które odbyło się 8-9 kwietnia 2021.

Rozmawialiśmy o zmianach oraz wdrażaniu proekologicznych nowości wynikających zarówno z nowych legislacji, jak i zmieniających się oczekiwań coraz bardziej świadomych konsumentów.

Dyskutowaliśmy o tym, jakie będzie opakowanie przyszłości, co już teraz trzeba przewidzieć, jak wykorzystać proste rozwiązania pod kątem przyszłego recyklingu, co będzie opłacalne, a co nie. Czy BIO znaczy ECO – kiedy i gdzie warto certyfikować? Omówiliśmy również zagrożenia i szanse, jakie stwarza praca z markami własnymi, m.in. najnowsze trendy, które przekładają się bezpośrednio na kształt i jakość opakowań marek własnych. Szukaliśmy odpowiedzi na pytania, czy warto wracać do polityki opakowań zwrotnych wielokrotnego użytku. Omówiliśmy koszty produkcji kartoników i ulotek przylekowych.

Mamy nadzieję, że zaprezentowane rozwiązania zainspirują Państwa do wdrożenia ich w Państwa zakładach.

Dziękujemy naszym Prelegentom za merytoryczny wkład w sukces spotkania, a Państwu dziękujemy za 2 dni owocnej współpracy.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?