e-Production Excellence - Human-Focused Management
11 marca 2021 - 12 marca 2021 (2 dni)
ON-LINE

e-Production Excellence - Human-Focused Management

Za nami kolejne bardzo udane spotkanie z cyklu MOVIDA#CONNECTED: Production Excellence – Human Focused Management, które odbyło się w dniach 11-12 marca 2021 r.

Czynnik ludzki od zawsze był uznawany za jedno z podstawowych ogniw funkcjonowania organizacji – jednocześnie najsilniejsze i najsłabsze, podlegające ogromnemu wpływowi okoliczności zewnętrznych oraz psychologicznych. Od pewnego czasu najbardziej rozwinięte organizacyjnie Firmy kładą tu szczególny nacisk stwarzając warunki, systemy i narzędzia do stworzenia możliwości pełnego wykorzystania potencjału przez pracowników – i obiektywnej oceny ich działań. Podczas spotkania pokazaliśmy jakie efekty przynosi takie ukierunkowanie na człowieka i jak należy je stworzyć i wdrożyć.

W ramach spotkania miała miejsce także wirtualna wizyta w zakładzie GKN Driveline w Oleśnicy, podczas której zostały omówione wdrożone w tej fabryce standardy i narzędzia zarządzania produkcją przy wykorzystaniu wiedzy i potencjału pracowników. Została ona niezwykle wysoko oceniona przez Uczestników spotkania, którzy podkreślili nie tylko znakomite rozwiązania, lecz także sposób ich przedstawienia.

GKN DRIVELINE

W drugim dniu spotkania odbyły się interaktywne wykłady i warsztaty dotyczące drogi do „Nobla w dziedzinie produkcji” czyli modelu Shingo – doskonałości operacyjnej. Bardzo aktywne, osadzone na przykładach z życia zakładów będących już na tej drodze daleko, angażujące uczestników spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i wielkim uznaniem, czego dowód dali ich Uczestnicy w swoich opiniach.

Spotkanie zostało bardzo wysoko ocenione, co cieszy nas bardzo i pokazuje, że nawet w czasie pandemii spotkania tego typu są cenne i dają wiele inspiracji, wiedzy i okazji do wymiany doświadczeń.

Gratulujemy naszym Prelegentom i bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Średnia wystąpień wyniosła 5,5 w skali 1-6!

Serdeczne podziękowania dla Uczestników za aktywny udział, jak również za wiele pozytywnych informacji zwrotnych.

Bardzo cieszy nas fakt, że nowa formuła on-line okazała się równie efektywna jak spotkania stacjonarne.

Do zobaczenia na kolejnych masterclass.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?