e-H&S Excellence - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0
24 lutego 2021 - 25 lutego 2021 (2 dni)
ON-LINE

e-H&S Excellence - Innowacje, technologie, Przemysł 4.0

Jak zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii? – to temat przewodni konferencji H&S Excellence – innowacje, technologie, przemysł 4.0, która miała miejsce w dniach 24-25 lutego 2021 r.

W trakcie Masterclass omówionych zostało szereg zagadnień z zakresu wykorzystania cobotów, egzoszkieletów i technologii wirtualnej rzeczywistości w celu poprawy bezpieczeństwa pracy.  Nie zabrakło także tematów związanych z rozwiązaniami mającymi na celu zapobieganie zanieczyszczeniu hałasem, a także dyskusji dotyczących najlepszych praktyk bezpieczeństwa w dobie pandemii.

Bardzo dziękujemy wszystkim  Prelegentom za ich otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalizm. Gratulujemy wiedzy i umiejętności jej przekazania.

Uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Zapraszamy na kolejne spotkania, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?