e-GREEN FACTORY EXCELLENCE
25 listopada 2020 - 26 listopada 2020 (2 dni)
ON-LINE

e-GREEN FACTORY EXCELLENCE

GREEN FACTORY EXCELLENCE, które odbyło się w dniach 25-26 listopada 2020r to pierwsze z dwóch spotkań bliskich sobie tematycznie, w którym mogli Państwo uczestniczyć w ramach cyklu MOVIDA#CONNECTED mających na celu zainspirowanie Państwa do wprowadzenia zmian, które zmniejszą wpływ zakładów produkcyjnych na środowisko.

GREEN FACTORY EXCELLENCE zgromadziło kilkadziesiąt osób zarządzających ochroną środowiska i odpadami w firmach dbających o gospodarkę środowiskową. Mówiliśmy o bioróżnorodności, gospodarce w obiegu zamkniętym, gospodarce opakowaniami, o ściekach jako źródle wody, o procesach, standardach i dobrych praktykach w zarządzaniu odpadami przemysłowymi.

2 dni/9 godzin meritum/rozmowy/pytania/inspiracje

Świetne studia przypadków omówili p. Grzegorz Bobek z Żywiec Zdrój, p. Anna Hiszpańska-Małek z L’Oréal,p Arek Stachurski z Nijhuis Industries, p. Katarzyna Drzewińska z A.S Drzewińska Katarzyna, p.Barbara Kokoszka-Bugla z Nowego Stylu, p. ANNA DZIEDZIC z Rockwell Automation.

Tematy omówione przez Praktyków spodobały się naszym Uczestnikom, czego efektem jest bardzo wysoka ocena masterclass – bo aż 5,32 w skali 1-6!

Chcielibyśmy podziękować naszym Prelegentom za podzielenie się swoim bogatym doświadczeniem w tak imponujący sposób, jak również Uczestnikom za aktywny udział i bardzo pozytywne opinie o organizowanym przez nas spotkaniu. Cieszy nas, że mamy możliwość współpracowania z takimi profesjonalistami jakimi są nasi Prelegenci i Uczestnicy.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?