XIV multibranżowe FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU
6 października 2020 - 8 października 2020 (3 dni)
Rzeszów

XIV multibranżowe FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU

Szanowni Państwo,

W październiku mieliśmy przyjemność gościć grono ponad 40 Uczestników w „XIV multibranżowym FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU”. Spotkanie odbyło się w Rzeszowie.

Naszym celem, który co roku efektywnie realizujemy, jest stworzenie osobom zarządzającym obszarem UR forum szerokiej wymiany doświadczeń oraz możliwości poznania rozwiązań i zaczerpnięcia inspiracji wprost z najlepiej zarządzanych zakładów.

Motywem przewodnim spotkania była skuteczność operacyjna i finansowa Działu Utrzymania Ruchu w erze Przemysłu 4.0 ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań wywołanych przez COVID-19.

Nowa rzeczywistość w dobie pandemii zrodziła różnorodne wyzwania, prawdopodobnie spowoduje też trwałe zmiany w działaniach służb utrzymania ruchu. W tym kontekście zastanowiliśmy się nad tym, jak realizować STRATEGICZNE CELE W TRUDNYCH CZASACH?

Program oparty na wielu studiach przypadków, prezentujących najlepsze rozwiązania od strony bardzo praktycznej został oceniony bardzo dobrze.

Podczas forum odbyło się również techniczne zwiedzanie zakładu BorgWarner Poland w Jasionce. Wszystkie działania były zgodne z reżimem sanitarnym.

W ankietach ponad 80% Uczestników uznało, że biznesowo-integracyjne wieczory networkingowe dały sposobność, by kontynuować wymianę doświadczeń w nieformalnej atmosferze oraz nawiązywać nowe kontakty.

Pozytywne opinie po spotkaniu dotyczyły nie tylko jego zawartości merytorycznej, ale także przestrzeganych przez nas procedur bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy Prelegentom za otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście. Gratulujemy wiedzy i umiejętności jej przekazania!

Uczestnikom dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i za wszystkie opinie przekazane nam po spotkaniu. Życzymy zdrowia i do zobaczenia.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?