Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym
13 października 2020 - 15 października 2020 (3 dni)
Łódź

Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym

Szanowni Państwo,

Za nami bardzo udana konferencja pt. „Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym”. Cieszymy się, że pomimo nietypowej i niełatwej sytuacji, mogli Państwo z nami być.

Omówiliśmy szereg zróżnicowanych zagadnień dotyczących innowacyjnych rozwiązań technicznych, przeanalizowaliśmy aktualne wymagania prawne, rozmawialiśmy o trendach i wyzwaniach w zapewnieniu bezpieczeństwa w magazynach.

Oczywiście nie zabrakło analiz obecnej sytuacji epidemicznej oraz dyskusji o działaniach mających na celu zmniejszenie zagrożenia, zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz utrzymanie rygoru sanitarnego.

My także zrobiliśmy wszystko, aby konferencja była bezpieczna dla Uczestników i cieszę się, że zostało to przez Państwa docenione. Pozytywne opinie po spotkaniu dotyczyły nie tylko jego zawartości merytorycznej,  ale także przestrzeganych przez nas procedur bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy Prelegentom za otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście. Gratulujemy wiedzy i umiejętności jej przekazania!

Uczestnikom dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i za wszystkie pozytywne opinie przekazane nam po spotkaniu.

Do zobaczenia!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?