e-Nowoczesne BHP
29 września 2020 - 30 września 2020 (2 dni)
ON-LINE

e-Nowoczesne BHP

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za liczny udział w spotkaniu on-line „Nowoczesne BHP”, w dniach 29-30 września 2020r., w formule MOVIDA#CONNECTED.

Omówiliśmy szereg zagadnień związanych z ciągłą poprawą kultury bezpieczeństwa, przyjrzeliśmy się działaniom prozdrowotnym w zakładach. Nie zabrakło także tematów związanych z prewencją wypadkową i pożarową, a także dyskusji dotyczących najlepszych praktyk bezpieczeństwa w dobie pandemii.

Wszystkim Państwu dziękujemy za zaangażowanie i stworzenie wyjątkowej atmosfery konferencji. Dziesiątki pytań zadanych podczas spotkania są dla nas potwierdzeniem, że nawet pomimo trudnego czasu i niestandardowej formuły wydarzenia, najważniejsza jest dla Państwa jego wartość merytoryczna.

Uczestnicy docenili również formułę „wirtualnego zwiedzania” – mieliśmy przyjemność wraz z Grupą Żywiec oprowadzić Państwa po Zakłądzie oraz po warszawskim biurze – pokazując standardy bezpieczeństwa wynikające nie tylko z obecnej sytuacji. Dodatkowe wystapienie przedstawiciela handlowego pokazało jak utrudniona jest praca w bezpośrednich kontaktach z klientami i jak Żywiec rozwiazał ten problem.

Spotkanie otrzymało bardzo wysoką średnią ocenę – 5,48 w skali 1-6! Przy uczestnictwie ponad 40 Osób to bardzo dobry wynik.

Bardzo dziękujemy Prelegentom za otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście. Gratulujemy wiedzy i umiejętności jej przekazania!

Uczestnikom dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Do zobaczenia!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?