e-FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE
22 września 2020 - 23 października 2020 (32 dni)
ON-LINE

e-FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE

W dniach 22-23 września odbyło się kolejne spotkanie z cyklu MOVIDA#CONNECTED: e-FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE.

Tradycyjnie spotkanie miało formułę Masterclass stanowiącą platformę wymiany doświadczeń dla praktyków, która tym razem przeniosła najlepsze praktyki zarządzania jakością w tryb on-line.

Tematyka poruszana w trakcie trwania e- Forum dotyczyła doskonalenia jakości i procesów produkcyjnych, zintegrowanych systemów zarządzania oraz praktycznych rozwiązań w zapewnieniu jakości i rozwiązywania problemów. Szczególną uwagę poświęciliśmy także analizie ryzyka i umiejętności zarządzania zmianą.

Serdeczne podziękowania dla Uczestników za aktywny udział w forum, jak również za wiele pozytywnych informacji zwrotnych. Dziękujemy Prelegentom za wyczerpujące przedstawienie zagadnień jakościowych. Średnia wystąpień wyniosła 5,0 w skali 1-6.

Bardzo cieszy nas fakt, że nowa formuła naszych spotkań okazała się -jak wskazują opinie z ankiet- równie skuteczna przyjazna i efektywna jak spotkania stacjonarne.

Ponad 40 Osób doceniło nasz projekt. Cieszymy się, że możemy pomóc rozwijać się tak wielu firmom, mimo tego trudnego czasu.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?