e-Jakość - VII FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG
16 czerwca 2020 - 18 czerwca 2020 (3 dni)
ON-LINE

e-Jakość - VII FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG

W dniach 16-17-18 czerwca 2020 roku odbyło się VII FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG. Z uwagi na obecną sytuację spotkanie miało formę wirtualną, ale jak co roku postaraliśmy się, by zapewnić rzetelną i praktyczną wiedzę oraz wymianę doświadczeń.

Podczas forum poruszyliśmy istotne kwestie i wyzwania związane z obszarem zarządzania jakością w branży FMCG na każdym etapie cyklu życia produktu. Szczególną uwagę poświeciliśmy strategii budowania kultury bezpieczeństwa, pracy zespołowej w rozwiązywaniu problemów, czy trendom ekologicznym.

Nie zabrakło zagadnień dotyczących różnych aspektów zarządzania kryzysowego w dobie pandemiiWarsztaty z zarządzania zmianą poparte studium przypadku, stanowiły dodatkową przestrzeń do interakcji i wymiany doświadczeń-zostały bardzo dobrze przyjęte i ocenione przez Uczestników.

Mieliśmy również przyjemność odbycia wirtualnej wizyty w Curtis Health Caps Sp. z o.o. w Wysogotowie, podczas której został przedstawiony cały proces produkcyjny oraz niezawodne rozwiązania wdrożone w zarządzaniu jakością. Wizyta została bardzo dobrze oceniona co nas bardzo cieszy, gdyż przygotowaliśmy ją z Przedstawicielami Curtis specjalnie na to spotkanie.

CURTIS HEALTH CAPS Sp. z o.o.

Dziękujemy Prelegentom za profesjonalne, kompetentne podejście i  otwartość w dzieleniu się wiedzą, a Uczestnikom za czynny udział w warsztatach oraz zadawanie pytań.

Nowa formuła MOVIDA#CONNECTED spotkała się z pozytywnym odbiorem Uczestników, co nas bardzo cieszy!

Był nam niezmiernie miło gościć ponad 50 Osób zaangażowanych w zarządzanie jakością, a opinie z przyjemnością przekażemy Prelegentom.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?