e-INTRALOGISTYKA 4.0
8 czerwca 2020 - 9 czerwca 2020 (2 dni)
ON-LINE

e-INTRALOGISTYKA 4.0

Szanowni Państwo,

Za nami pierwsze spotkanie z cyklu MOVIDA#CONNECTED, formuły, która przeniosła najlepsze praktyki konferencyjne w tryb wirtualny.

W dniach 8-9 czerwca mieliśmy przyjemność przeprowadzenia spotkania on-line „e-INTRALOGISTYKA 4.0”, poświęconego problemom związanym z metamorfozą i optymalizacją procesów w firmach produkcyjnych.

Rozmawialiśmy o możliwościach, rozwiązaniach i trudnościach podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu. Omówiliśmy zarówno duże wdrożenia, jak i niewielkie modyfikacje w standardowych rozwiązaniach. Nasi prelegenci – praktycy przedstawili metodologię i praktykę przygotowania zakładu do automatyzacji, tak, by była ona skuteczna, warunki od których zależy jej skuteczność oraz zasadność i opłacalność przeprowadzenia takiego projektu.

Spotkanie było wypełnione cennymi merytorycznie wystąpieniami wskazującymi sprawdzone w wiodących zakładach produkcyjnych rozwiązania, a także trendy i problemy współczesnej logistyki wewnętrznej.

Wysoko ocenione zostało także wirtualne zwiedzanie zakładu produkcyjnego Curtis Health Caps Sp. z o.o. w Wysogotowie, prezentujące w wyczerpujący sposób rozwiązania logistyczne w nim funkcjonujące.

CURTIS HEALTH CAPS Sp. z o.o.

Uczestnicy spotkania podkreślili bardzo wysoki poziom merytoryczny oraz szczegółowość prezentowanych przykładów, otwartość Prelegentów na pytania i bardzo praktyczny wymiar prelekcji.

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na tym wydarzeniu i ogromnie się cieszymy, że nowa formuła w naszym wydaniu okazała się równie skuteczna, przyjazna i efektywna jak spotkania stacjonarne.

Mamy nadzieję, że już niedługo powrócimy także do spotkań face to face, pierwsze planujemy już w październiku, a do tego czasu zapraszamy do korzystania z przygotowanych przez nas projektów cyklu MOVIDA#CONNECTED.

Do zobaczenia!

MOVIDA