e-BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZEJ LINII FRONTU
29 czerwca 2020 - 30 czerwca 2020 (2 dni)
ON-LINE

e-BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZEJ LINII FRONTU

Szanowni Państwo,

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZEJ LINII FRONTU” – zakład produkcyjny i centrum logistyczne w dobie pandemii – to wyjątkowe spotkanie online, które mieliśmy  przyjemność przeprowadzić w dniach 29-30 czerwca 2020 roku.

Sytuacja epidemiologiczna, w której znalazła się światowa gospodarka spowodowała, iż bezpieczeństwo stało się jeszcze ważniejsze niż dotychczas i wiele działań firmy skoncentrowały właśnie na nim.

Podczas konferencji eksperci podzielili się doświadczeniami związanymi z wdrożeniem nowych procedur bezpieczeństwa w zakładach. Omówiliśmy ocenę ryzyka dla SARS-COV-2 dla typowych aktywności w przemyśle oraz wdrożone środki kontroli. Prelekcje były mocno pogłębione merytorycznie i zostały bardzo wysoko ocenione przez odbiorców.

Zorganizowaliśmy także wirtualną wizytę w Centrum Logistycznym Amazon w Pawlikowicach pod Łodzią. Zaprezentowane przez praktyków BHP wdrożone rozwiązania ochrony pracowników wywarły ogromne wrażenie na Uczestnikach.

AMAZON

Jest nam niezmiernie miło, że Państwa opinie o spotkaniu są tak pozytywne, a nowa formuła okazała się równie efektywna, jak spotkania stacjonarne.

Serdecznie Państwu dziękujemy i zapraszamy do ponownego udziału w kolejnych projektach.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?