HEALTH & SAFETY EXCELLENCE
3 marca 2020 - 5 marca 2020 (3 dni)
Wrocław

HEALTH & SAFETY EXCELLENCE

Innowacje i nowe technologie wspierające BHP, interpretacje normy ISO:45001, Industry 4.0 w służbie BHP to kluczowe tematy konferencji HEALTH & SAFETY EXCELLENCE, która miała miejsce w dniach 3-5 marca we Wrocławiu.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom serdecznie dziękujemy za aktywny udział, dyskusje, uwagi oraz za wspaniałą atmosferę w tym trudnym okresie dla wszystkich firm.

Dziękujemy również za ankiety i miłe słowa w nich zawarte. Cieszy nas, że dodatkowe prelekcje dotyczące audytów behawioralnych oraz przygotowania zakładu do zagrożeń zewnętrznych  w tym spowodowanych przez epidemię koronawirusa zostały przez Państwa docenione.

Profesjonaliści z zakresu zarządzania obszarem BHP, nowoczesne rozwiązania, bogaty program i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że H&S EXCELLENCE staje się obowiązkowym punktem w kalendarzu Szefów/Menedżerów BHP poszukujących zoptymalizowanych, ale i nowych rozwiązań w tym obszarze.

Ze szczególnym zainteresowaniem spotkały się rozwiązania zastosowane w zakładach TOYOTA oraz WABCO, których przedstawiciele zaprezentowali wyczerpująco systemy i praktyki dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa funkcjonujące w obu fabrykach. Fakt, że były one omawiane przez przedstawicieli wielu działów obu Zakładów stanowił dodatkową wartość tych prelekcji.

Dziękujemy Prelegentom za bardzo inspirujące studia przypadków, Partnerom Strefy Innowacyjnych Rozwiązań i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?