WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 - automatyka i robotyka magazynowa w praktyce
28 stycznia 2020 - 30 stycznia 2020 (3 dni)
Bronisławów

WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 - automatyka i robotyka magazynowa w praktyce

WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 to konferencja poświęcona zagadnieniom automatyzacji w magazynie i centrum dystrybucyjnym, która odbyła się w dniach     28-30 stycznia 2020 roku w Bronisławowie, niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego.

W spotkaniu udział wzięło ponad stu managerów odpowiedzialnych za logistykę magazynową zarówno z firm produkcyjnych, jak i centrów dystrybucyjnych.

Na intensywny program złożyły się liczne studia przypadków z profesjonalnie zarządzanych firm: ABB Industrial Solutions, Exide Technologies, Euroterm TGS, Gebhardt Polska, HUB Logistics, JYSK, Kaufland Polska Markety, Leroy Merlin Polska, PROMAG oraz WÓJCIK Fabryka Mebli.

Swoją tematyką objął on m.in.: szanse i ryzyka automatyzacji procesów logistycznych, automatyzację produkcji i logistyki, projektowanie i budowę magazynu zautomatyzowanego oraz maintenance automatyki magazynowej.

Bardzo nowoczesne rozwiązania z obszaru automatyki magazynowej mieliśmy okazję zobaczyć podczas zwiedzania Centrum Dystrybucyjnego Wola Krzysztoporska – Kaufland Polska Markety.

KAUFLAND POLSKA MARKETY

W ocenie Uczestników była to bardzo udana wizyta, zarówno pod względem możliwości zobaczenia na własne oczy imponujących rozwiązań automatycznych w organizacji dużych obiektów magazynowych tego typu, jak i otwartości Kadry zarządzającej tym centrum, która była bardzo przyjazna i otwarta w dzieleniu się wiedzą i w odpowiadaniu na każde zadane przez uczestników pytanie.
Składamy podziękowania dla całego Zespołu Kaufland za pełne zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się również Strefa innowacyjnych rozwiązań – stoliki tematyczne.

AMISTRER

BELSE

DEMATIC

GEBHARDT INTRALOGISTICS GROUP

LENZE

NEDCON

TENTE

Dziękujemy Prelegentom i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie o spotkaniu, jego wyjątkowej atmosferze i walorach networkingowych – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Już wkrótce będą Państwo mogli obejrzeć videorelację z tego wydarzenia (zamieścimy tutaj odpowiedni link), która mamy nadzieję przekona Państwa do udziału w kolejnych edycjach naszych konferencji logistyczno-magazynowych.

 

W najbliższym czasie odbędą się m.in.:

  • „Bezpieczeństwo w magazynie” (maj 2020),
  • „Intralogistyka” (maj 2020),
  • „Green Factory Excellence” (czerwiec 2020).
MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?