ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM
3 grudnia 2019 - 5 grudnia 2019 (3 dni)
Wrocław

ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

W dniach 3-5 grudnia odbyła się kolejna edycja masterclass poświęconego skomplikowanym projektom zmiany layoutu i relokacji maszyn i linii produkcyjnych.

Jak trudne są te zadania pokazuje ogromne zainteresowanie spotkaniem oraz ożywione dyskusje, które toczyły się przez całe trzy dni masterclass, także podczas przerw w zajęciach merytorycznych, jak i wieczorami. Niezwykle cieszą nas wysokie oceny zarówno tematyki, poziomu meritum, jak i warstwy organizacyjnej i networkingowej tego spotkania.

Podczas trzech intensywnych dni prelegenci i słuchacze wymieniali się doświadczeniami, podsumowywali najważniejsze aspekty prowadzenia takich projektów, definiowali obszary stwarzające najwięcej problemów oraz dzielili się radami i narzędziami, dzięki którym można uniknąć kosztownych – w rozumieniu straty czasu, przekroczenia budżetu oraz innych nieoczywistych, a ważnych sfer projektu – błędów i problemów. Wiele miejsca zajęła także ważka tematyka bezpieczeństwa projektu – rozumiana szeroko, nie tylko jako kwestia BHP i bezpieczeństwa ludzi zaangażowanych w projekt, lecz także maszyn i urządzeń, substancji budynku, terminowości oraz kosztów.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się Strefa innowacyjnych rozwiązań – stoliki tematyczne.

ATS

BELSE

LEADEC

Masterclass uzupełniła techniczna wizyta w GKN Driveline w Oleśnicy, zorganizowana przy czynnej współpracy p. Krzysztofa Chylińskiego –Lidera BHP, o którym w kuluarach mówiono „pasjonat relokacji i bezpieczeństwa w zakładzie”.

Podczas masterclass obyły się dwie kolacje integracyjno-networkingowe, które prócz rozrywki i chwili przyjemności zapewniły także doskonale wykorzystaną przez uczestników możliwość nawiązania ciekawych i serdecznych kontaktów biznesowych i koleżeńskich z fachowcami z innych firm.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie o spotkaniu, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

Dziękujemy Prelegentom, Partnerom Stolików Tematycznych i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?