FACTORIES TOUR 2019 - metodologia sukcesu
26 listopada 2019 - 28 listopada 2019 (3 dni)
Luboń

FACTORIES TOUR 2019 - metodologia sukcesu

Szanowni Państwo,

W dniach 26-27-28 listopada 2019 roku odbyła się kolejna edycja masterclass FACTORIES TOUR /metodologia sukcesu – najlepsze praktyki w zarządzaniu zakładem produkcyjnym/ – spotkania o unikatowej formule, łączącej część merytoryczną z praktyką.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęli Szefowie nowoczesnych zakładów produkcyjnych:

SITECH

VOLKSWAGEN GROUP COMPONENTS

ABB

RECARO

Bardzo dziękujemy Zarządom powyższych Firm za udostępnienie zakładów oraz profesjonalne przygotowanie. Uczestnicy podkreślali wysoką wartość merytoryczną przekazanej wiedzy i zaangażowanie Gospodarzy, jak również szczególną uprzejmość i otwartość firm.

W celu prawidłowego zarządzania czasem Uczestników podczas podziału na grupy wizytujące zaproponowaliśmy Uczestnikom dodatkową prelekcję wygłoszoną przez pana Dariusza Webera pt. „Dobre praktyki zarządzania projektami przemysłowymi w oparciu o metodykę Industrial Project Management (IPM)”.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział oraz cenne uwagi zarówno podczas spotkania, jak te zawarte w ankietach.

Chociaż projekt ten charakteryzował się wysoką dynamiką, miło nam, że Uczestnicy docenili nie tylko wartość merytoryczną, ale również zaangażowanie naszego teamu. Dziękujemy za pozytywne opinie mówiące o wyjątkowości oraz dobrej organizacji spotkania.

Wieczory biznesowo-networkingowe z Animatorem spełniły oczekiwania Uczestników – rozluźniły atmosferę, aby ułatwić rozmowy i dyskusje pomiędzy Uczestnikami.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?