XIII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU
8 października 2019 - 10 października 2019 (3 dni)
Legnica

XIII FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU

Już po raz 13-ty spotkaliśmy się na organizowanym przez firmę MOVIDA Forum poświęconym i skierowanym do Służb Utrzymania Ruchu.

Główne tematy, które zostały podjęte na tegorocznym Forum, to:

  • Utrzymanie Ruchu w erze Przemysłu 4.0,
  • Maintenance 4.0, czyli umiejętne wykorzystanie technologii i danych
  • automatyzacja

Ale również: problemy rozwoju i zmian systemów zarządzania działami UR, monitoring produkcji oraz realia na rynku pracy w odniesieniu do Służb Utrzymania Ruchu.

Konferencję uzupełniły wizyty w 2 zakładach produkcyjnych: Härter Technika Wytłaczania w Legnicy oraz FAURECIA LEGNICA w Gniewomierzu.

HARTER TECHNIKA WYTŁACZANIA

FAURECIA LEGNICA

Uczestnicy Forum SUR docenili innowacyjne rozwiązania w zakresie UR i produkcji pokazane przez zakład Faurecia Legnica S.A. oraz bardzo dobre przygotowanie merytoryczne osób prowadzących zwiedzanie.

W zakładzie HÄRTER Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Uczestnicy zauważyli otwartość pracowników, bardzo dobrą komunikację w Zakładzie oraz zaawansowane metody pracy.

Biorąc udział w rozmowach kuluarowych z Uczestnikami doszliśmy do wniosku, że cele tegorocznego Forum zostały osiągnięte. Założenia tego wydarzenia i program, który został przygotowany w oparciu o liczne rozmowy researchowe, okazały się zgodne z oczekiwaniami Uczestników. Dlatego z podwójną przyjemnością zapraszamy już teraz na kolejną edycję Forum SUR, która odbędzie się jesienią przyszłego roku.

Krótkie podsumowanie w postaci wideorelacji znajdą Państwo na stronie youtube.com

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?