QUALITY TOUR 2019
24 września 2019 - 26 września 2019 (3 dni)
Tychy

QUALITY TOUR 2019

Szanowni Państwo,

Za nami kolejna edycja Quality Tour (24-26 września 2019). To był bardzo intensywny czas, ale Uczestnicy poza zmęczeniem przywieźli ze sobą solidną porcję wiedzy i inspiracji.

W ciągu trzech dni odwiedziliśmy trzy nowoczesne zakłady – Opel Manufacturing Poland, KLGS oraz FCA Poland, przeszliśmy dziesiątki kilometrów wzdłuż linii produkcyjnych, przeanalizowaliśmy mnóstwo rozwiązań i odpowiedzieliśmy na tyle samo pytań.

OPEL MANUFACTURING POLAND

KLGS

FCA POLAND

Bardzo dziękujemy Zarządom zwiedzanych Zakładów za możliwość podejrzenia ich przy pracy, Prelegentom i osobom oprowadzającym za otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście.

Uczestnikom dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Wszystkim Państwu dziękujemy za zaangażowanie i stworzenie wyjątkowej atmosfery konferencji. To przede wszystkim dzięki Państwu Quality Tour cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem i jest obecnie obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu Szefów i Managerów Jakości.

Zapraszamy w przyszłym roku.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?