MAGAZYN OPTYMALNY - wyzwania, rozwiązania, przyszłość
24 września 2019 - 26 września 2019 (3 dni)
Gliwice

MAGAZYN OPTYMALNY - wyzwania, rozwiązania, przyszłość

Szanowni Państwo,

Podczas spotkania masterclass „Magazyn Optymalny”, które odbyło się w Gliwicach w dniach 24-26 września 2019 r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć doborowe grono ekspertów-praktyków zajmujących się na co dzień zarządzaniem gospodarką magazynową, logistyką oraz centrami dystrybucyjnymi i logistycznymi. Spotkaniu towarzyszyły ożywione dyskusje, kuluarowe rozmowy i efektywna wymiana doświadczeń.

Rozmawialiśmy m.in. o efektywnych narzędziach zarządzania, nowoczesnych i sprawdzonych systemach, najskuteczniejszych rozwiązaniach.

FRESH LOGISTICS RABEN GROUP

W ramach „WAREHOUSE EFFECTIVE MODERN SOLUTIONS SESSION” odwiedziliśmy najnowocześniejszą chłodnię w Polsce – Centrum Dystrybucji Fresh Logistics Polska w Gliwicach, z grupy Raben. Bardzo dziękujemy Zarządowi Centrum oraz jego Przedstawicielom za profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie, niezwykle interesujące meritum oraz możliwość zapoznania się z innowacyjnymi i efektywnymi rozwiązaniami zastosowanymi w Centrum.

Uczestnikom dziękujemy za opinie, wśród których wielu podkreślało dobrą organizację i logistykę spotkania. Bardzo dziękujemy za wysokie oceny prelekcji oraz ciepłe słowa o otwartości i merytorycznej wiedzy osób oprowadzających.Wieczorami Uczestnicy brali udział we wspólnych kolacjach networkingowych z elementami integracji, które pozwoliły na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Dziękujemy również Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Zapraszamy na kolejne spotkania dedykowane osobom odpowiedzialnym za zarządzanie magazynami oraz centrami dystrybucyjnymi, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?