FORUM NOWOCZESNE BHP
11 czerwca 2019 - 13 czerwca 2019 (3 dni)
Poznań

FORUM NOWOCZESNE BHP

Szanowni Państwo,

Podczas spotkania masterclass „Forum Nowoczesne BHP”, które odbyło się w Poznaniu w dniach 11-13 czerwca 2019 r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć doborowe grono ekspertów-praktyków zajmujących się BHP na co dzień. Spotkaniu towarzyszyły ciekawe dyskusje i kuluarowe rozmowy.

Rozmawialiśmy m.in. o zarządzaniu bezpieczeństwem pracy, kształtowaniu kultury bezpieczeństwa oraz kierunkach rozwoju systemów bezpieczeństwa.

W ramach „Health & Safety Session” odwiedziliśmy zakłady Bridgestone Poznań Sp. z o.o. oraz Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.. Bardzo dziękujemy Zarządom wyżej wymienionych firm za profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie oraz możliwość zapoznania się z innowacyjnymi i efektywnymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wieczorami Uczestnicy brali udział we wspólnych kolacjach networkingowych z elementami integracji, które pozwoliły na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Uczestnikom dziękujemy za opinie, wśród których wielu podkreślało dobrą organizację i logistykę spotkania. Bardzo dziękujemy za wysokie oceny prelekcji oraz ciepłe słowa o otwartości i merytorycznej wiedzy osób oprowadzających.

Dziękujemy również Partnerom Medialnym i Partnerom Stolików Tematycznych za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Zapraszamy na kolejne spotkania dedykowane osobom odpowiedzialnym za strategię BHP, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?