VI - FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG - efektywne zarządzanie jakością w praktyce - trendy, optymalizacje, regulacje prawne
14 maja 2019 - 16 maja 2019 (3 dni)
Warszawa

VI - FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG - efektywne zarządzanie jakością w praktyce - trendy, optymalizacje, regulacje prawne

Szanowni Państwo,

Za nami kolejna edycja Forum Managerów Jakości FMCG, która odbyła się w Warszawie w dniach 14-16 maja 2019.

Dziękujemy za Państwa udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym.
Rozmawialiśmy o zarządzaniu jakością w branży FMCG i zmianach legislacyjnych, o budowaniu świadomości i zaangażowania pracowników w kulturę jakości i bezpieczeństwa produktu. Dyskutowaliśmy, inspirowaliśmy, wymienialiśmy doświadczenia i opinie, nawiązywaliśmy relacje.

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy L’Oréal Warsaw Plant za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz niezwykle profesjonalne przygotowanie spotkania, otwartość i zaangażowanie merytoryczne Przedstawicieli działu Jakości oraz wszystkich Laboratoriów.

Nasi Uczestnicy docenili ciekawy i nowoczesny sposób zarządzania zakładem, ciekawą prezentację, a także otwartość i kompetencje pracowników firmy.

LOREAL

Podsumowując – profesjonaliści z zakresu zarządzania jakością w FMCG, nowoczesne rozwiązania, bogaty program i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że Forum staje się obowiązkowym punktem w kalendarzu Szefów/Managerów Jakości poszukujących zoptymalizowanych rozwiązań w tym obszarze.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział i wspólnie stworzoną, przemiłą atmosferę.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?