FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE - efektywne modele zarządzania, najlepsze praktyki
21 maja 2019 - 23 maja 2019 (3 dni)
Pawłowice

FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE - efektywne modele zarządzania, najlepsze praktyki

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE, które odbyło się w dniach 21-23 maja 2019 roku w Pawłowicach k. Kluczborka.

Podczas trzech intensywnych dni doświadczeni praktycy, których nie brakowało nie tylko wśród Prelegentów, lecz także i Słuchaczy, wymieniali się doświadczeniami, podsumowywali najważniejsze aspekty prowadzenia projektów, definiowali obszary stwarzające najwięcej problemów.

Prelegenci szczegółowo omówili stosowane metody ciągłego i sprawnego doskonalenia jakości, rozwiązywania problemów, a także budowania świadomości projakościowej zarówno wśród pracowników, jak i dostawców.Spotkanie zaowocowało nawiązaniem wielu obiecujących znajomości biznesowych. Uczestnicy mieli możliwość do wymieniania się wizytówkami, zapraszania na spotkania benchmarkingowe do swoich zakładów.

Zróżnicowany program merytoryczny został dopełniony przez QUALITY SESSION w zakładzie Firmy SIEGENIA-AUBI w Kluczborku.

Wieczorne kolacje networkingowe umożliwiały uczestnictwo w kreatywnych zabawach, dawały chwile wytchnienia w dobrym towarzystwie i były okazją do zdobywania inspiracji.

Bardzo dziękujemy Zarządowi Firmy SIEGENIA-AUBI za umożliwienie zwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Uczestnicy docenili sposób zarządzania zakładem, ciekawe prezentacje, a także wiedzę i kompetencje pracowników firmy.

SIEGENIA-AUBI

Dziękujemy także Prelegentom za wyczerpujące przedstawienie zagadnień jakościowych. O wysokim poziome prelekcji może świadczyć fakt, iż niektórzy z Prelegentów otrzymali noty wykraczające poza najwyższe oceny z zaproponowanej przez nas skali.

Serdeczne podziękowania dla Uczestników za aktywny udział w forum i stworzenie wyjątkowej atmosfery, jak również za wiele pozytywnych informacji zwrotnych. Uczestnicy wykazali się kreatywnością, poczuciem humoru i tanecznymi umiejętnościami mogącymi zawstydzić celebrytów ze szklanego ekranu.

Bardzo dziękujemy Partnerom Medialnym wydarzenia za współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów.

Nietuzinkowo – zarówno pod względem atmosfery, jak i walorów smakowych – zaprezentował się Pałac Pawłowice. W tym miejscu chcielibyśmy pogratulować, w swoim i Uczestników imieniu, obsłudze za „pyszne” przyjęcie.

Jest nam niezmiernie miło, gdy nasze osobiste zaangażowanie i praca w trakcie Forum są docenione przez Uczestników. Sprawia nam to dużą przyjemność i staje się zachętą do kolejnych wyzwań. Dziękujemy za liczne pozytywne opinie mówiące o wyjątkowej atmosferze forum, bardzo wysokim poziomie merytorycznym i dobrej organizacji spotkania.

Podsumowując – profesjonaliści z zakresu zarządzania jakością w przemyśle, nowoczesne rozwiązania, bogaty program i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że Forum staje się obowiązkowym punktem w kalendarzu dla szefów jakości poszukujących zoptymalizowanych rozwiązań w tym obszarze.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia.

MOVIDA