BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM
28 maja 2019 - 30 maja 2019 (3 dni)
Łódź

BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM

Szanowni Państwo,

Za nami bardzo udane masterclass „Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym”, które odbyło się w Łodzi w dniach 28-29-30 maja 2019r.

Na podstawie analizy case studies omówiliśmy problematykę proaktywnego podejścia do zapewnienia bezpieczeństwa w magazynie, składowania produktów, jak i zarządzania całą infrastrukturą (w tym technologiczną) z uwzględnieniem najwyższych parametrów bezpieczeństwa.

Uczestnicy przyjrzeli się rozwiązaniom w Centrum Logistycznym  BSH Sprzet Gospodarstwa Domowego i bardzo dobrze ocenili tę wizytę.

BSH

Cieszymy się ze spotkania w tak licznym gronie i wysokich ocen.

Miło nam, że aktywny i entuzjastyczny udział w masterclass obfitował w ciekawe dyskusje i kuluarowe rozmowy. Spotkanie uzupełniły  wyjątkowe wieczory z grami integracyjnymi, które pozwoliły Uczestnikom wymieniać doświadczenia i nawiązywać nowe kontakty.

Podczas masterclass  pokazaliśmy Państwu ćwiczenia z zasad bezpieczeństwa pożarowego , które przeprowadzili Przedstawiciele firmy Haspe.

Pokaz wraz z częścią edukacyjną (wybuch gazu, wykipienie oleju, zapalenie butli  propan-butan) i sposoby gaszenia podręcznym sprzętem gaśniczym pożarów grup A, B, C, F zostały  docenione i zebrały same pozytywne opinie.

Liczymy na to, że wiedza pogłębiona dzięki spotkaniu będzie inspiracją do dalszych, efektywnych działań oraz zachętą do uczestnictwa w kolejnych naszych projektach.

Dziękujemy naszym Gościom za stworzenie wyjątkowej atmosfery, Prelegentom za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, Partnerom za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Bardzo dziękujemy  Zarządowi firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego za umożliwienie zwiedzenia Centrum Logistycznego oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Nasi Uczestnicy docenili sposób zarządzania centrum logistycznym, ciekawą prezentację, a także wiedzę i kompetencje pracowników firmy.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?