ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM - I nitka
5 marca 2019 - 7 marca 2019 (3 dni)
Serock

ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM - I nitka

W dniach 5-7 marca odbyła się pierwsza edycja masterclass w całości poświęconego skomplikowanym projektom zmiany layoutu i relokacji maszyn i linii produkcyjnych.

Jak trudne są te zadania najlepiej pokazuje ogromne zainteresowanie spotkaniem oraz ożywione dyskusje, które toczyły się przez całe trzy dni msterclass, także podczas przerw w zajęciach merytorycznych, jak i wieczorami.

Niezwykle cieszą nas bardzo wysokie oceny odnośnie zarówno tematyki, meritum, jak i warstwy organizacyjnej i networkingowej tego unikatowego spotkania.

Podczas trzech intensywnych dni doświadczeni praktycy, których nie brakowało nie tylko wśród prelegentów, lecz także i słuchaczywymieniali się doświadczeniami, podsumowywali najważniejsze aspekty prowadzenia takich projektów, definiowali obszary stwarzające najwięcej problemów oraz dzielili się radami i narzędziami, dzięki którym można uniknąć kosztownych – w rozumieniu straty czasu, nadszarpnięcia budżetu oraz innych nieoczywistych, a ważnych sfer projektu – błędów i problemów. Wiele miejsca zajęła także ważka tematyka bezpieczeństwa projektu – rozumiana szeroko, nie tylko jako kwestia BHP i bezpieczeństwa ludzi zaangażowanych w projekt, lecz także maszyn i urządzeń, substancji budynku, terminowości oraz kosztów.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się Strefa innowacyjnych rozwiązań – stoliki tematyczne.

ATS

APLEONA

BELSE

PROTEKT

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie mówiące o wysokim poziomie merytorycznym i dobrej organizacji spotkania, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom. Podczas masterclass obyły się dwie kolacje integracyjno-networkingowe, które prócz rozrywki i chwili przyjemności zapewniły także doskonale wykorzystaną przez uczestników możliwość nawiązania ciekawych i serdecznych kontaktów biznesowych i koleżeńskich z fachowcami z innych firm.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

Dziękujemy Prelegentom, Partnerom Stolików Tematycznych i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?